Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

  • Snad vetsina z nich nejsou KUNY s ostrejma zubama, ale nadrzeny frustrovany KUN*Y! A kdyby ne, tak na ne 1 000%-ne plati pokrik "At zije KSC a KGB"! :D:D:D

Dnes uz je mi hej, mam po koronarografii a dvou stentech na srecnim svalu, vcera me pustili domu a uz jsem zkusil kavicku a :roker. Tz sorry za :xvul z radosti ze zijuuuu!

Upraveno uživatelem pesastor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem u mojí Dacie musel vyměnit baterku, byl jsem s klukem v Motolské nemocnici a když jsem přišel k vozu, auto ani neťuklo. Přerušila se baterka a nenastartovalo to ani na startovací kabely. Vydržela 7 let a 1 měsíc. Nejbližší prodejna byl servis Renault na Petřinách. Měli jen original renaultskou, a ještě k tomu 0 10 Ah větší, než bylo potřeba, takže jsem vyplázl 1 800 Kč. O to bude chudší dovolená, neboť jsem to platil z peněz na dovču. Dnes jsem neudělal ještě nic, je 8. hod. ráno, kromě toho, že jsem do vozu odnesl molitany na spaní. Jeden z nich musím trochu přizpůsobit vzhledem k šikmým zadním sloupkům zevnitř, pak všechny skříňky v Peugeotu umyji zevnitř i zvenku, povleču molitany prostěradlem a mám první (a také hlavní) část obytné vestavby hotovou, mohu jet na dovču Peugeotem poprvé jako camperem. Cestu ještě musím trochu připravit, itinerář, místa na spaní pumpy na nafta atd. Pak ještě nějaké nákupy hlavně jídla a trochu oblečení. Fotky dodám asi zítra.

Upraveno uživatelem Espero
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odvozil jsem v kolečku tak šest kubiků betonu. Byl jsem pomoc na stavbě u kamaráda. Betonovali jsme věnec a spáry mezi panely. Zítra se asi nehnu. :D A navečer jsme jeli popřát tetě k svátku, co bude mít příští týden. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem byl včera taky betonovat, u kámoše se pokračovalo na přípravách k instalaci mobilheimu. Ale oproti Radimovy to bylo pár koleček (cca 12) a protože mám skvělé kamarády ( skorobráchy jak já říkám) tak prý s ohledem na můj oproti nim pokročilí věk jsem dostal tu nejzodpovědnější práci a sice cpát beton do šalunku jeden z kluků míchal a druhý mi to vozil na kolečku až pod nos.  Za dopolko to bylo hotové pak jsme se krásně nadlábli a odpoledne jsme krásně prokecali. Domů jsem dojel kolem 19 .  A dnes jdu od 18 opět na noční. Takže dnes budu doma asi jen tak předstírat že něco tvořím abych se pošetřil do práce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5Tak po dnesku se uz nedivim ze lidi jsou totalni sobci...

Nejdriv me prejede blb na přechodu a jeste se divi ze tam jdu kdyz mam zelenou...a pak jsem jel s autobusakem kterej  nevi ze brzda plyn u autobusu je pro dite v kocarku o hubu...o sobeckych kastanech v busu by mohl spise povypravet vena...

I presto jsme s malym udelali dobry skutek a odvezli jsme par knizek do Klokanku...a děláme svět lepsi...i kdyz nase plivnuti do rybniku nic moc neovlivni..

A jedeme do muzea dpp...:D

 

Upraveno uživatelem Fruktis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, ozzy56 napsal:

nejhorší je, že se ty jízdy s plným kolečkem betonu připomenou na stará kolena, vím o čem píšu--těch koleček bylo kdysi něúrekom, a žádná pumpa jako dnes, ba ani domíchávač...:), jen lopata a míchačka

V roce 80 už ta pumpa na stavbě našeho baráku taky makala. Všechny základy a betony sklep, přízemí, patro, střecha. Beton  vozil mix z betonárky. Tatík to měl od silnic jako zaměstnanec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 25 minutami, Fruktis napsal:

 

  .....a pak jsem jel s autobusakem kterej  nevi ze brzda plyn u autobusu je pro dite v kocarku o hubu...o sobeckych kastanech v busu by mohl spise povypravet vena...

A jedeme do muzea dpp...:D

 

 Výš jak za každého z kolegů nedám ruku do ohně a tím spíš v poslední době kdy u DP jezdí kdo má ruce nohy a ten správně oštemplovanej řidičák. Za sebe a spoustu kluků které znám můžu říct asi takhle k té přepravě kočárků. Kolikrát ani nevíš že nějaký kočárek v busu je. Většina z nás jezdí pořád stejně jen se prostě občas musíš přizpůsobit okolnímu provozu a když ti to někdo přišlápne před čumákem tak musíš taky brzdit intenzivněji. Věř že kolikrát když jsem měl starou Karosu s traverzou vepředu místo nárazníku tak jsem si říkal teď mu jí šlehnu aby si pamatoval že tohle se nedělá ale neznám jediného kolegu který by to dokázal vždycky pokud to šlo tak se to ubrzdilo.  O tom jak se kaštani v busu resp. v mhd chovají by se dali napsat stovky stran textu a stejně by to bylo prd platný.

Ale muzeum DPP tak takovej vejlet trochu závidím já jsem tam za celou kariéru byl asi 2x a to jsem to měl zadarmo. No možná že se tam vypravíme s Pepinem až tady bude na prázdninách u dědy s babičky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Vena garážmistr

No spis to bylo ridicem...byla prazdna praha...prazdnej bus a stejne jel na dobytka...den predtim jsem jel strjnym busem ale jiny ridic.. a vubec jsem nelital na tyci ...

A co se tyce slusnych ridicu..tak jich je spousta...snazim se si obcas najit chvilku a pres dpp.cz poslat aspon pochvalu...pac nekdy by clovek neveril jak je poznat kdyz zajede s busem poradne do zastavky ...nebo tam necha pul metr...pak nepomuze ani to ze bus je bezbarierovej...

Jinak muzeum moc pekny..vstup za pade ... brzy zopakujeme a vezmem to i s vyhlidkovou jizdou historickou tramvaji...

Dneska jsme si dali jedno v depu na cestu...moc dobre...a sli jsme pres hrad a nerudovkou na andel a pak domu...synator vytuhnul...a probral se az na andelu...

Jsme prijemne utapany...takze vykoupat spunta a sup spinkat a ja si dam vinny strik pro relax..:)

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem umyl skříňky v Pižmoni, aby do nich bylo možné dávat věci, zajel na nákup konzerv na dovolenou a také asi tak 50 lahví s minerálkou, nějakými Birelly a dal to do vozu už jako přípravu na cestu. Klukovi jsem koupil na cestu dvoje nové džíny a jedny kraťasy. Pak jsem zajel do Möbelixu a koupil 2 deky na postele ve voze a pak 5 nalepovacích led lampiček na baterie k přilepení nad postelemi ke stropu, pak v místě budoucí kuch. linky a nad stolem. Pekelit se s tím budu až zítra. Kromě toho jsem trénoval synáčka v angličtině, aby se mu o prázdninách nezkrátily žíly. No a ještě mi zbývá praní před cestou, to bude taky ještě dnes. No a začínám s přípravou trasy na dovolenou (kudy jet, kde brát naftu, kde spát, na co se jít podívat, kolik to vše bude stát. Mám na to svůj prográmek v excelu.

Upraveno uživatelem Espero
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vena garážmistr  ..... seslost lidi kteri jsou skoro jako vlastni - je nutne v dnesni dobe hodne moc opecovavat neb lidi jsou na sebe jako zver.Mame podobne na "dilne" a je to skutecne vic nez pratele !!

Jinak ja ve ctvrtek a dnes byl s bandou pionyru .... stadionu ..... babet na nejake "akci" na rychlo s videotechnikou .....
"Motali" se na trase Novac Jaromer Velichovky kolem Jicina dal na Svijany a Sijansky Ujezd
Druhy den kolem Jestedu
A dnes zpatky Lomnice nad Popelkou Nova Paka Pecka Dvur Kralove nad Labem a pak zase prez Novac domu .....

Mozna ze nas nekdo nekde potkal bylo to neprehlednutelne a dostatecne vuni okorenene.

Celkem pohoda jen trosku vazla komunikace tak nastavala parodie kdy se kolona cekala "ze zdola" a ona prijela "ze zhora"   :D 
Skoda byl dohodnuty i velky dron s "pilotem" ale nakonec pan mel jinou akci.

Co nas vsechny prekvapilo byl klid tamnich ridicu - nikdo netroubil nesmyslne nepredjizdel - naopak nas jako kolonu "pousteli" pro nas celkem vzacny jev od nas.

Ted to jen zpracovat co den tak mame cca 80Gb dat  :myslim
 

Upraveno uživatelem Lihous
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...