Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Chlapy já vím že někde je 13 roků tak akorát zaučenej jedinec. Ale při tom co se dělo a děje v DPP jsem se svým 13 roky patřil opravdu mezi ty služebně nejstarší.  A pro mě to byla také ta nejdelší štace jakou jsem kdy jel. Než jsem se usadil tady tak jsem po 2-3 letech měnil sám nebo jsem byl odejit z firmy a taky jsem měl superdlouhé zaměstnání 1 pracovní den. A období hledání to bylo asi tak 16 měsíců dlouhé a za tu dobu jsem prošel asi 9 firmami .

No dnes jsem se činil ráno jsem si vyzvednul dodávku Hyundai H1 valník a mazal jsem do Sojovic pro pelety do kotle na zimu. Dodávkou jsem dovláčel 2 palety každá 990 Kg s tatíkem jsme to uložili do uhelny a pak jsem jel vrátit dodávku to jsem stihnul do oběda po obědě jsem vzal 807 s vlekem a jel jsem ještě pro půl palety tam jsem vzal prázdné palety aby mi je nemuseli účtovat a zpátky jsem to bral volně ložené jen do vleku. A pak jsem byl na návštěvě u bývalého kolegy který je už delší dobu nemocný tak jsem se tam zastavil asi na hoďku. Vrátil jsem se akorát k večeři a teď konečně odfrkuju po celodenní honičce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes jsem přijel z chaty a zjistil, že mám požraný horní dekl na motoru, té sfini kuně nestačí, že jsem kvůli ní loni vyhodil požranou protihlukovou izolaci zpod kapoty, bohužel ani sprej proti kunám mi nepomáhá, začínám uvažovat o krvavé pomstě než mi prokousne nějaký kabel pod kapotou a já nenastartuju :roker

co do těch izolací francouzi dávají, že to tak přitahuje kuny??? :grr

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kuny teď pořádně řádí snad všude, já mám v autě teda ultrazvukovou plašičku a zatím jsem v cajku *ťukám*, jinak za nějakých 1500 se dají prý sehnat i takové destičky které jsou pod proudem a kuny pak dostávají pěknou ranu a to prý funguje perfektně :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 26. 6. 2018 at 22:16, ozzy56 napsal:

dnes jsem přijel z chaty a zjistil, že mám požraný horní dekl na motoru, té sfini kuně nestačí, že jsem kvůli ní loni vyhodil požranou protihlukovou izolaci zpod kapoty, bohužel ani sprej proti kunám mi nepomáhá, začínám uvažovat o krvavé pomstě než mi prokousne nějaký kabel pod kapotou a já nenastartuju :roker

co do těch izolací francouzi dávají, že to tak přitahuje kuny??? :grr

Ti to nekdo rekne a zacnes izolaci okusovat sam :roker

Jinak prijela tchyne...sedm dni pekla..:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes zatím jen exhumace z mrtvolného spánku. Za chvilku jedu ke kámošovi musím totiž zmizet z dohledu rodičovstva. Máti začala v minulí týden o tom že by tatík měl začít malovat v přízemí u nich v baráku a malování je teda jedna z mála činností které rád přenechám jiným takže abych nebyl zaúkolován tak alespoň ráno až se budou u sousedů rozdávat úkoly budu chybět :myslim .

Jinak včera jsem byl vyřizovat výstupní formality z DPP.  Vcelku milé zjištění bylo že na rozdíl od chlapů kteří končili v minulých vlnách odchodů se příslušní referenti naučili fungovat tak aby se u nich člověk zdržoval co nejkratší dobu a navíc se naučili celý proces udělat naráz takže člověka nehoní po celém baráku to musíte ještě tam a tam ale jen vezmou telefon a u příslušného jiného informaci ověří po telefonu.  Měl jsem za to že personální rozklad vidíme jen mi odcházející řidiči ale na personálním mi to potvrdila paní která mě tehdy přijímala a ta doslova řekla :  "  Nejzdecimovanější  garáž je momentálně Klíčov protože z tama odchází ty " srdcaři "  se kterýma se dalo něco dělat a který byli ochotný v určitých fázích zaměstnání u DP za svojí garáž i dýchat. Dnes se přijímáme samé " Béčkaře" kterým rozšíření zaplatí ÚP a oni nejsou ochotný dýchat sami za sebe natož aby něco ze svého obětovali za firmu nebo za garáž. " Na to jsem ji řekl že páni soudruzi vedoucí činitelé mají co chtěli protože z nás " srdcařů " jak nás nazvala sice hodně remcalo že půjdeme pokud se tohle nebo tamto nezlepší jenže nikdo z vedoucích nebyl ochoten se těmi připomínkami zabývat. Ano oni si to nechali od donašečů převyprávět aby měli přehled co se říká ale to bylo všechno a nechtěli tomu věřit že odejdeme říkali si oni jsou jen ukecaný a líný na to aby začínali jinde od nuly.  Jedna hláška za všechny od kolegy se kterým jsem se loučil " Vendo neboj jdu za Tebou, ještě měsíc a má to hotový , jdu jezdit zájezdy no nebude to tam takový jako tady ale aspoň tam nebude takováhle  destrukční nálada. " A tohle prohlásil chlap kterej se pro DP vyučil a pracoval tam 30 roků.  Říkal " já se pro DP narodil a myslel jsem že tu i umřu no holt zdechnu jinde než doma ".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to zvlastni ale i v mem okoli je podobny nazor vic a vic "slyset".
Dokonce i odvaznejsi kdy cca 24lety "manager" posila cloveka s vic jak 25letou praxi do .... jen proto ze se mu nezda jeho rychlost pri dane praci ....

A na to rikaval nas deda ...... jeste se nedokazes rovne vycurat a uz jsi general ......  a neco na tom bude!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...