Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Však se podívej že měl sám málo a ještě bude někoho zvát aby mu u.íral. :D.

No já jsem dnes splnil plán popsaný včera. Zastavil se tady na chvilku Lukáš. No a teď půjdu vyšívat do dílny protože teď snad budu mít klid na práci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Vena garážmistr napsal:

Však se podívej že měl sám málo a ještě bude někoho zvát aby mu u.íral. :D.

No já jsem dnes splnil plán popsaný včera. Zastavil se tady na chvilku Lukáš. No a teď půjdu vyšívat do dílny protože teď snad budu mít klid na práci.

přesně :D a to si vem,že 4.letý kluk jich snědl taky tolik,jenom on to má na delší čas. . .  dal jsem mu na talíř dva a vždy chtěl přidat . . .  ten starší ne,ale ten mladší je neskutečná kyselina na palačinky a lívance

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam od pondelka novej jidelnicek, extra jsem si ho nezapamatovaval po precteni. Dnes jsou u nas velke oslavy, zena nalozila spoustu,krkovice,kureciho,veproveho, bude mlete, hermeliny a slanina..... Vse budu grilovat.   Tvl a ja v jidelnicku dneska nemam ani gram masa? To je jak  za trest :)   ajo k veceri tunaka :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to Tě chlape lituju. Bych si musel nechat hubu zašít když bych měl stát u grilu a všechny ty dobroty tvořit.  Ale aspoň se můžeš načuchat té libé vůně. I když to je velmi chabé uspokojení.   No nic tady se bude zase žrát takže to asi zavřu a půjdu tvořit nějaké hodnoty protože jak říká jeden kolega: " pánbůh bankovky nes..e a někdo vydělávat musí když vy jste chátra líná . "

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...