Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

před 16 minutami, Hafity napsal:

V tom případě ta stavba vzadu musí bejt jen vo fous menší, než Buckinghamský palác.... :roker

Hele, ten zase tak velkej není ;)

Tvl, koukám, že to jsem měl ještě vlasy :D

SL372155.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, vendelinek napsal:

Minulý týden jsem objednal a včera mi přišel balíček,dneska jsem asi tak na dvě hodiny doma vyzkoušel,vypadá to ,že funguje ,máte to taky někdo? 

Jak psali kluci. Měl jsem něco asi tak 30x většího a také se zásobníkem na vodu. A přesně jak bylo tady napsáno. Zákony fyziky neokecáš. :blablabla  Do nádrže s vodou nasypáno 1/2 tuny ledu a pak na tebe místo teplého vzduchu foukal vlažný vzduch. :bojim

Místnost to neochladilo, jen ten průvan pocitově byl příjemný. Tahle malá kostička na stole poslouží úplně stejně jako můj USB ventilatorek Arctic Cooler  :D Sorry, život je sviňa. :roker

Teď mám pojezdovou externí klimu od Sakury a světe div se, ta mrcha (velká jak ten původní "výměník vzduchu přes navlhčený papír) dokáže vychladit CELÝ byt  :super  resp cca 75m2 čistých WC, koupelnu a "dílnu" nepočítám  :papa.

Pro rejpaly - výměna vzduchu teplý za studený jde přes výměník a odvod tepla je tak silný, že je cítít tah vzduchu při otevírání dveří a to celé za cca 15 000,- + díra   :potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska užíváme s dětma v Churpfalzpark Loifling v Německu. Super počasí, hodně málo lidí, atrakce volné. Cestu nám zpříjemnila polizei kontroll hned po překročení hranic za Folmavou, sledovali provoz, vyrazili za náma. Předjeli 3auta až před nás přes plnou čáru, chvíli jeli, pustili majáky a ať je následujem. Stáhl nás na parking, zkontroloval řidičák, techničák, občanky - ty lustroval přes vysílačku. Druhý jukl do kufru (strašně se mu líbilo otvírání kufru u 607) ptal se kam jedem, jestli má kluk (7) prázdniny. Vrátili občanky a rozloučili se. Doklady dětí vůbec nechtěli. Musím uznat že byli velice slušní a naprosto v pohodě. 

 

Tenhle park doporučuju, děti 2,5 a 7 se tu perfektně vyřádí, dospělí celkem taky, zatím vše v ceně vstupenky včetně čtyřkolek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uplně stejně nás zastavili když jsme s polečně s SV24 a kamarádama jeli vloni na RallyLegend  do San Marina ... za přechodem u Rozvadova hnedka šup tmavej civilní pašík a kontrola kufru (prej na co máme tolik piv :D) kontrola občanek přes vysílačku otázka jestli máme nějaký drogy a jelo se dál :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ANo stejne opakovane kontroly a stejne v plne slusnosti ....

No a co ze jsem dnes zase "po"delal ....?
Kdyz stalo auto na dvore v tom neuveritelnem teple tak me napadlo vymenit kouli na radici pace - mame od predvanoc s "6kou"

Dle navodu jinde jsem sedl ..... trhl ....... a ...... v uzasu jistil ze ten silon nejak drzel vic a praskl ...... :D
Radit jde prez prstynek jde i zpatecka jen nam tak trosku vic nedrzi prave ta koule :(


Ale jak se rika vse spatne je k necemu dobre koule se 6kou z 307> ma jiny spodek a predevsim to silikonove ulozeni i zamek tak ze asi trhnutim to nebude OK ....
Vice pridam zitra do spravneho vlakna vcetne fotek ..... ( pokud bude cas )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska Radvanice, plánovaný výcvik, střelby. Vyfasuju hluchátka, okurále, včelstvo, nástup na palebnou čáru.... Prý vítám vás na dnešních prověrkových střelbách. Já na to:"No ale, já mám splněno, na prověrkách jsem byl v dubnu." Instruktor:"Mlč a snaž se, když neumíš čīst, co je napsáno na netu, tak se nehlaš na zaměstnání." Proč ne, dobrý přístup, mám letos dabl splněno. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ráno jsem vyšíboval rodičovský hjundé od sebe ze dvora protože tu byl od včera v azylu aby se zbytečně nezaprášil když jsme včera s tatíkem uklízeli to uhlí rodičové jeli na kontrolu k obvodní údržbářce. Pak jsem řešil něco málo obchodních věcí okolo desáté jsem zacvaknul přívěs a mazal na STK no nová kára ( první STK od registrace) takže bez problému jen to zas...ý čekání na lince všehovšudy 10 min. ale před tím hodina než na mě přišla řada a pak půlhodiny čekání na doklady. Pak jsem přešíboval 407 do dílny C2 na levou a 807 na pravou stranu dvora.  Po obědě jsem řešil ještě nějaké ND no a pak jsem se chvilku věnoval 407. Zítra přes poledne vezu kamarádovu těhuli na kontrolu protože kámoš nedostal v robotě volno páč jeho kolega kterej měl jet jeho rozvoz je úchyl a musí být v pátek doma v poledne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mě připomíná včerejšího Cimrmana ležícího, spícího:"Ne, já nejsem tvůj otec, jsem tvůj syn." "A já nejsem tvá matka, jsem tvoje babička." "A já milý chlapče, nejsem tvůj strýc, jsem tvůj bratranec." "Takže já jsem vlastně sirotek." Přibližně tak to říkali, než přišel Vichr z hor. :) (Véna promine... pokus o vtip... "já nejsem těhulka tvého kamaráda a ani nevím, jestli je to moje...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě takhle volala před cca 3 lety těhotná švagrová, že brácha nemůže odjet z práce a že má nějaké problémy, tak jestli bych s ní nezajel na gyndu. Tam jako na potvoru měla službu kamarádka (manželka od generála v.v.) a ta koukala :D Museli jsme ji oba vysvětlit, jak to je, že jsem nevyměnil svoji Martinku za jinou :D

Upraveno uživatelem Péťa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, Péťa napsal:

Mě takhle volala před cca 3 lety těhotná švagrová, že brácha nemůže odjet z práce a že má nějaké problémy, tak jestli bych s ní nezajel na gyndu. Tam jako na potvoru měla službu kamarádka (manželka od generála v.v.) a ta koukala :D Museli jsme ji oba vysvětlit, jak to je, že jsem nevyměnil svoji Martinku za jinou :D

takhe kamarad vezl do porodnice skoro svagrovou
svoji pritelkyni a moji skoro manzelku

bylo to cca 5 mesicu rozdil - se divili ze 1 typek a 3 ruzny zensky :P

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...