Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

před 16 hodinami, Havlicek.Lukas napsal:

dnes pracovne - no mel sem par  mist a vyrazil sem celkem brzo do prahy (do centra)
udelam asi 3 hotely kde nastesi jsou nonstop - pres nabrezi to beru k Vaclavaku kde me cekal hotel kde po 10.00 ranni me policie bez povolenky nepusti -
a uz to zacalo -
nabrezi u Frantisku - historicke vozy Peugeot - mozna  i jine nevim nebyl ccas ocumovat
Masarykovo nabrezi * Resslova spanila jizda mopedu a motorek (mopedy a skutry teda vedly)
Staromak - AVON pochod proti rakovine

je mozne ze v Praze byla jeste nejaka akce ktere sem se pasivne nezucastnil ??

Legendy a na Letne rozlucka s Tomasem Rosickym, a taky byla muzejni noc, takze ano, bylo toho vice, co jsi nestihl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera návštěva - kamarádka Míša z Náchoda za mojí dcerkou. Velnes snídaně a k obědu pečené vepřové koleno. Míši mamince jsem poslal krabičkový vzorek, zacož mne manželka, vrátivší se ze šamanského setkání ve Štířím dole málem ukřižovala.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes nám poštovský panáček přivezl balíček. Minutu po té, co jsme s Eliškou udělali výsadek. Říkám, zrovna jsem šel do schránky. On na to, já vás viděl, jak jedete.... Moje odpověď, to jsem tak provařená držka? Jeho reakce, kdepak, ale ve Stěžírkách takový auto nikdo než vy nemá. Tak nevím, byl to kompliment nebo urážka. Tvářil jsem se neutrálně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...