Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Autem leda by tam byla vrstva 2 cm a vic ja mam pochozi 1,4 cm,  samo auto parkrat rocne to zvladne ale na denni pojezd to neni.

Ja jsem ubezpecovan ze natirat mam jednou za 5 let coz pro mne znamena ze jednou po  3  letech to přetřu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Však jezdí autobusy ( evakuační) i v barvách HZS a mají modré majáky. Vím že svého času tenkrát to byli hasiči českých drah měli na jedné stanici autobus kterým jezdili na zásahy měli to vybavené jako štábní auto v zadní části byla odpočinková místnost,  kuchyňka a sociálky a v přední části byla operační nebo konferenční místnost. U nás u DPP ještě než začal fungovat HZSp  tak byli na každé garáži jen požární hlídky a ty měli k dispozici přestavěný starý bus kde bylo nastěhované hasičské vybavení dnes fungují podnikový profi  hasiči kteří obhospodařují celou firmu a plus na každé garáži je obdoba dobrovolných hasičů ale dnes už mají všichni klasické hasičské cisterny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes pracovne - no mel sem par  mist a vyrazil sem celkem brzo do prahy (do centra)
udelam asi 3 hotely kde nastesi jsou nonstop - pres nabrezi to beru k Vaclavaku kde me cekal hotel kde po 10.00 ranni me policie bez povolenky nepusti -
a uz to zacalo -
nabrezi u Frantisku - historicke vozy Peugeot - mozna  i jine nevim nebyl ccas ocumovat
Masarykovo nabrezi * Resslova spanila jizda mopedu a motorek (mopedy a skutry teda vedly)
Staromak - AVON pochod proti rakovine

je mozne ze v Praze byla jeste nejaka akce ktere sem se pasivne nezucastnil ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes ráno budíček ve 3,30 ve 4,45 odjezd směr Vysočina. Cestou jsem naložil kamaráda s jeho drahým zlomkem a po 6 jsme přistávali u druhého kamaráda. Který měl na dnes objednaný autojeřáb a kamion s betonovými svodidly které jsme usazovaly u něj na pozemku.  Ráno tam zbývali nějaké dodělávky a na 8 přijel kamion a 8,15 autojeřáb.  A v 8,35 začal koncert pro jeřábníka a jeho stroj.  A někdy kolem 12 ten koncert skončil. No přiznám se že už jsem pár jeřábníků v akci viděl ale tenhle to je pan Jeřábník. Pak jsme tam ještě dodělali nějaké detaily no a na cestu k domovu jsme vyjížděli kolem 19 doma jsem byl asi 20,15.  Dá se říct že vcelku dobře strávený den s bandou mích nejbližších kamarádů . Práce co naplánoval se udělala vcelku jsme i pokecali No a za chvilku padnu do peří myslím si že budu mít ještě hlavu nad polštářem a nohy na podlaze a budu spát.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...