Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

V 26. 5. 2018 at 21:08, radim.1008 napsal:

Dnes byl u nás v práci den otevřených dveří. Byl jsem jako pořadatel a tady dva cvaky pro @Radovanek Náhodní výherci se mohli svézt. Foto ráno v šest na začátku připrav. A hodinu po otevření brány. :D 

Tak to jste si užili Tesel od kolegy Jirky Vlka z Brněnska, co mj. na Tesle Model S objel s dalšími lidmi zeměkouli. CESTA S ELEKTROMOBILEM KOLEM SVĚTA ZA 80 DNÍ (celý hodinový pokec viz video). To malé nízké je první výrobek Tesly, Roadster, dvoumístná brutalitka s dojezdem +-400 km. Včera jsem to řídil na Bouzově. Hodně tvrdé a leží se v tom. Jsou pouze 2 v celé ČR. To velké klasicky SUV Tesla Model X s výklopnými Falcon wings zadními dveřmi a až 7místným interiérem, kdy stále jsou k dispozici 2 kufry na zavazadla, vpředu a vzadu.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dneska jsem si po obědě cestu na Havířov hezky užil :grr--takový slejvák s kroupama jsem dlouho nezažil :bojim, zastavil jsem radši na kraji, jako mnoho ostatních (včetně sanitky), ale stejnak trnul, zda čelní okno vydrží...,naštěstí to po 15 min. přešlo, ani karoserie není od krup, bohužel jsem neměl foťák s sebou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od pondělka jsem byl na cestách. Měl jsem jet dvojku kámošovi ale kámoše firma potřebovala na jiné soupravě tak nejdřív že pojedu jedničku jinému brigádníkovy ale nakonec jsem se spokojil s postem dvojky a byl jsem za to rád. Jednička má kromě řízení také zodpovědnost za naložení a složení a za papíry k nákladu atd. sice má o 500 Kč lepší gáži za den ale čert ven prachy já jsem to slíbil tomu kámošovi a pak když to jejich dispečer takhle zamotal tak jsem nechtěl bejt svině a šprajcnout se že nepojedu.  Dnes dopoledne jsem se nechal vyplatit a valil jsem domů. No čekala mě smutná práce našim včera večer pošel pesan. Tak jsem musel na zahradě vykopat díru aby jsme ho mohli naposled pochovat. Měl svoje roky ( 2003) už byl skoro hluchej ale furt byl náš pamatuju si jaká to byla malinká černá kulička a jak byl ze všeho vyjukanej, bydlel teda jen venku ve výběhu protože starouškové jsou toho názoru že pes by se v baráku trápil a že venku je mu lépe. Tatík se dnes zařekl že už žádného jiného psa nechce tenhle byl třetí kterého měl a to je prej až dost na celej život a že už je moc starej na to aby si bral štěně. No uvidím jestli změní názor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co jsem dnes udělal... 

Dopočítal škody po úderu blesku do tarfačky vzdálené cca 30 m  od domu - řeknu vám, je to tedy dílo. I přes nainstalované přepěťové ochrany mi to "vypucovalo" prakticky veškerou elektroniku. Škoda přes 50.000,-. A pojišťovna? Málem mě trefilo - škody vzniklé přepětím podle smlouvy hrazeny pouze do výše 10.000,- a to pouze na domácnost, na nemovitost (kam spadá např. plynový kotel, kde odešla řídící jednotka) se nevztahuje vůbec. Ale to už patří do jiného vlákna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co na to rici - klasika pojistovna!
No ja si dopoledne posekal travu - pred rokem travni semeno z "Manfildu" klicilo rostlo no a rok pote mame na trave jen hlinu :(
Po poledni jsme jeli s brachou na nejake vysetreni - snad dopadlo Ok a pak na dilnu zkusit zda budeme konecne snad po 3nedelich vrcet viz jine vlakno.
Tad pred chvilkou jsem zalil dal si jedno nase 15° a pujdu spat neb rano ve 4 bude zase budik neuprosny ;)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...