Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

dnes zacal den fakt krasne -
dostal sem trasu v centru prahy presne 50 hospod
dostanu novacka na zauceni
dorazim do Prahy v celkem slusnem case
udelam presne 3 hospody a nabouram do tramvaje Skoda 15T (neubrzdil sem to na kocicich hlavach z vedlejsi)
sluzebni auto na odpis - tramvaj poskrabane plasty a 2,5 hodiny cekacka na dopravku
pak odtah na firmu odtahovkou co pri kazdem prejezdu nerovnosti dokazala pekne naklepat ledniny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ku..a Lukáši to je až s podivem jakou máte úmrtnost těch fabrikantovích herek. Když se tady dlouho neobjeví že bys pod tím musel ležet a generálkovat tak to pro jistotu rozbiješ sám.  Ale výš jak kdo nic nedělá nic nezkazí. Já jsem taky v úterý místo do prvomájového průvodu s mávátkem vyrazil do roboty a nějak se mi do cesty připletla přenosná dopravní značka a třísknul jsem o ní pravým zrcadlem  smůla že večer předtím ho měnili protože ho rozbil kolega. Takže za dva dny dvakrát nové zrcadlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes je to mesic co me v 70 letech potkal infarkt:grr! Ale jako hrdina jsem vlezl rano ranicko synkovi - mam 20leteho [!] netechnickeho syna - pod auto a chtel seridit lanovod zadni brzdy. Lanovod v haji, te jsem objednal v Kelly a snad v poledne bude!

:xvul

V Kelly SK mi udivem odpadla celist - nechteli VINko, stacila jim SPZtka a auto is dohledali!!! Velkej bratr vi vsechno!!!:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 56 minutami, minimaxa napsal:

U vás? 

"Normální" to je všude. I když někdy to pochopitelně nejde. Já si rozhodně snažím na víkendy plánovat práci, která nerámusí. Třeba dnes jsem natahoval kamenný koberec na svislé ploichy. Dobrá pakárna :D Zítra přijde na řadu vodorovná plocha, to bude pohoda.

Upraveno uživatelem Péťa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 3. 5. 2018 at 21:46, Milan+ napsal:

Tak na tyhle stěny co tam praskají bych nahazel sanační v buchtach a to samé  v malbě a  cca takto. A vypadalo by to lépe než štuk. 

 

Trochu podobně mám zadní stěnu. Je prohozená hrubou řídkou omítkou se štěrkem  a pak zabílená. Teď uvidíme jak se mi povede navázat ten dozděnej kousek.

Boční stěny musí být ve štuku, aby pasovaly k celé chalupě. 

Nicméně popraskaly po cca 10ti letech, ale nejvíc za poslední rok. Před stavbou přístřešku jsem na jaře shodil nalepené tašky, dozdil do roviny a vybetonoval věneček. A protože se mi nepovedlo vždy včas zakrýt a pokrývač s tesařem měli čas až  k podzimu, tak párkrát zeď (ne)pěkně prolila. Omítka je dole podřízlá, takže za normáních okolností i drží a je suchá. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest minimaxa
Před hodinou, Péťa napsal:

"Normální" to je všude.

To možná jo, ale v sobotu dopoledne v tom nevidím problém, nehledě na asi 1000 motorek 100m od naší zahrady :P

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...