Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Ráno budíček o sedmé potřeboval jsem stáhnout a vyplnit jakési papíry. Po osmé naloženy pláště na C2 a odjezd směr MilanF1 cestou zastávka u bankomatu a na poště poslat ty papíry. Pak konečně k Milanovy vyzvednout kola na C2 za které mu patří velké díky a pak honem ke gumaři nechat to oblíknout. Před obědem jsem ještě stihnul vypustit olej. Po obědě jsem vyměnil vzduchový a kabinový filtr a dokončil jsem výměnu oleje nasadil kola a C2 po asi dvou týdnech na zvedáku sundal a projel. Pak jsem pomáhal tatíkovy něco kolem baráku no a navečer buřtíky na grilu a teď jsem si od rána konečně v klidu sednul.

Upraveno uživatelem Vena garážmistr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes natery cehokoliv dnes to byl plot brana a branka - ze zbytku lavicka ale na vrata nedoslo.
Myslel jsem si ze pokud koupim plechovku luxolu s danym odstinem bude to OK no neni - to ze je svetlejsi budiz ale ze je konzistenci spis emailu nez toho co byval / jako voda /  me trosku prekvapilo - no pokracovani bude v pondeli zkusime reklamaci pripadne bude plechovka navic ....
A pokud bude zitra a predevsim nakloneno pocasi na pondelek bude se pripravovat nater a nastrik "Superfestu" na strechu drevniku a garaze ...  :myslim

Luxol.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dneska jsem po vcerejsim grilovani sbiral silu nicnedelanim, a nakonec jsem zprovoznil detske kolo, vyresil proc nesla kola nafouknout, nasadil Vale prilbu a vyrazil s ni do aleje a naucil jsem ji slapat na kole, jeste s pomocnymi kolecky, ale myslim, ze ji to pujde a jeste letos ji je sundam :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z osobní zkušenosti pomocný kolečka sundej co nejdřív nejlépe v okamžiku kdy kolo ušlápne a dokáže při jízdě zkoordinovat zatáčení a brždění a než začne dělat " kraviny" protože pokud si na ně zvykne tak se bude sundání bránit s tím že radši jezdit na kole nebude když tam nemá kolečka. Samozřejmě že každý dítě je originál a třeba Tvoje bude jiná ale naše si na ty pomocný zvykla a trvalo to skoro dva roky než jsem ji přesvědčil aby se sundaly.

Dneska jsem začal tvořit oporu pro vinnou révu kterou si tatík vysadil asi před dvouma roky u garáže, vloni už to vypadalo slibně ale pak se to opřelo o tu plechovou stěnu a horkem se to spálilo tak jsem dnes vyrobil čtyři konzole na které zavěsím betonářskou kari síť a celé to bude asi 20 cm od stěny garáže takže se rostlina nebude moc dotknout té rozpálené stěny. Mám to svařené ( no slepené bude asi lepší výraz) natřené a zítra bude asi instalace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, dusan2 napsal:

Po výmene lyží za bicykel sa dnes podarilo najmladšiemu získať prvú medailu :D . Starší sa po štarte zaplietol do pádu ale nebyť toho tiež by bol určite na bedni.

 

 

Jezdi horský?kolik mu je let a jakou jezdí délku trasy?

Upraveno uživatelem brixtr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ma 6 rokov. Obidvaja jazdia od troch rokov bez pomocných koliesok. Tento pretek mal len pár stoviek metrov po námestí na ,,mačacích hlavách '' Ich kategória zatiaľ nejazdí terén ale všetci majú horské bicykle :D . Uvidíme ako to bude na ďalších pretekoch. Zato starší , ten má 8 , to už ma náročnejšie. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska s Kitty výlet do Českého Švýcarska a pěšky máme za sebou asi 20 km (Jetrichovice->Hrensko). 

Odjezd ráno v 7:00 ... příjezd v 23:00, a to hlavně kvůli 2x80 min. čekání na lodicku v Hrensku - všude hromada Němců. Převozníci si dali slušný přesčas, alespoň byli hodní a nenechali nás tam.

20180429_114052.jpg

20180429_180653.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, Vena garážmistr napsal:

Z osobní zkušenosti pomocný kolečka sundej co nejdřív nejlépe v okamžiku kdy kolo ušlápne a dokáže při jízdě zkoordinovat zatáčení a brždění a než začne dělat " kraviny" protože pokud si na ně zvykne tak se bude sundání bránit s tím že radši jezdit na kole nebude když tam nemá kolečka. Samozřejmě že každý dítě je originál a třeba Tvoje bude jiná ale naše si na ty pomocný zvykla a trvalo to skoro dva roky než jsem ji přesvědčil aby se sundaly.

Diky, no právě že má koloběžku o 3 kolečkách a nechce ji opustit a na te drandi jako drak. Na odrazedlo nechtela a nelibi se ji na tom. Tak jsem ji posadil na kolo a tam jako dobry, naucila s slapat a ze musi koukat dopredu a zatacet, takze jsem rad, chvili ji tam ta kolecka necham, ale budu se snazit sundavat co nejdriv :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, dusan2 napsal:

Po výmene lyží za bicykel sa dnes podarilo najmladšiemu získať prvú medailu :D . Starší sa po štarte zaplietol do pádu ale nebyť toho tiež by bol určite na bedni.

 

Koukám že kluci se hezky sešli na bedně. Jeden fandí Barceloně druhej Madridu :) 

Upraveno uživatelem brixtr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Print

5. Citovat s rozvahou
Při odpovídání na příspěvek se vyhněte používání citací (tlačítko |CITACE|). Zcela nepřípustné je citovat předešlý příspěvek. Rovněž necitujte příspěvky spolu s vloženými obrázky. Když už se rozhodnete citaci použít, ponechejte v ní pouze tu část příspěvku, na kterou reagujete.

Snad ti to jako odpověď postačí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...