Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Já mám Benzinu 300 m ... ale není digi, ale další 2 do 15 km takže když jedu tím  směrem kouknu do appky kolik je tam aut a když jedno tak už tam frčím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sawoy: to je dzvuk smutku. Jeden si pořídí štěkavce a čeká, že ho bude provázet celý život. Bohužel realita je krutá a je to jinak. Můj druhý pes, oba ne od štěněte = save complex, jeden ze služebního psince, druhý z útulku. Naštěstí mimořádné osobnosti. Jen expirace mizerná přes dobré zacházení a vetpéči. Coby otrlý cynik říkám, že pánbůh dal lidem rozum, psům věrnost, kočkám nezávislost, ale těm pravým, pramalou životnost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, Zodiak napsal:

Sawoy: to je dzvuk smutku....

Sedni do auta, objeď pár těch revzních štací nebo co to děláš, stáhni okýnka a kochej se krajinou. Teď jsou nejkrásnější dny v roce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bomba to není, uvnitř pod laminátovými pláty je jen pár parabol atp. Koupili to izraelci takžě za tu cenu málo kunčaftů. Podle mých informací ždímají klioše jak to jen jde.

Ale nic nebrání tomu, jet se tam v červnu mrknout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ad Bomba: Myslel jsem "panorámata". Byl jsem tam tuším 2015 a bylo vidět hezky daleko i "od paty."

 

Upraveno uživatelem Sawoy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od paty? Tam je les a závora, není žádné panorama než jehličnany a věž postavená polskou Unitrou.... Byl jsem tam tak 30x a nic se nezměnilo, jen uvnitř ubyly antény a obsluhu zeštíhlili ze šesti kusů na jednoho. A výtah tam má pořád jen tři patra. :)

Upraveno uživatelem Zodiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jakože zezdola z matičky Země z Černý hory u rozhledny ... proto ty uvozovky. A koukám že vysílač má základnu ještě o nějakých skoro 40 m výš ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vcera nam dorazil mini dron tak jsme dnes na dilne otestovali ze skutecne s jistotou 100% infra ovladani neni vhodne pro letani venku.
Zabava na cca 4min a pri tretim pokusu dron nabral asi 10m "vysku" a pristal nekde v lese :D:D pri velikosti asi 7-8cm jsme konstatovali ze mame ovladani bez dronu coz je docela zasadni problem .....
Ale je na prodej ... :mad:

A objednal jsem vetsi a samozrejme drazssi   
Pravda za cca 230Kc to nebyla az tak spatna zabava - zakoncilo se setkani ochutnavkou utopencu v pivnim nalevu .....
 

Pekne odpoledne .... 

Ps.Hromadu veci neberte zcela vazne spis jako humorne stravene odpoledne coby parodie a zmena naseho bezneho ziti ;)

 

Upraveno uživatelem Lihous
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnešek byl vcelku záživný. Doma z noční v sedm ráno.. V deset budicek. V 11 odjezd do sluštic na vrakoviště kde se pořídila mlhovka na 406stku a hlavice řadící páky na c5tku. 

Když už bylo tak krásně tak jsem si udělali menší výlet a zakončili to jídlem v motorestu v Kersku, kde jsem viděl jeden starší kousek viz foto. Dneska už na mlhovku prdim budu ji montovat zítra pokud bude nálada  :D

 

IMG_20180421_134324.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 11. 4. 2018 at 18:53, John_Ice napsal:

tak jsem dnes chytnul asi 5 čmeláku a když jsem je dával do čmelína,tak mi vždy ulítli, ani jeden nechtěl dovnitř....no opravdu super job,hlavně že vila pro čmeláka mě stála 2ku...

Jinak jsem napustil bazén a čistím ho...nechci poslouchat rozhlas, že mám v červnu šetřit s vodou....

Já dal do čmelína hnízdo křečka džungarského, a druhý čmelák zůstal, tak asi je ten pach myší opravdu láká. Čmelín jsem koupil na zkoužku plastový za 520kč i s klapkou, zateplil jsem prostor mezi stěnami a podlahu montážní pěnou, a jsem s ním spokojen. Asi jich koupím více.

Upraveno uživatelem Roman Bazi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...