Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

před 8 hodinami, brixtr napsal:

Víc nemám to je dědův já se mu o něj občas starám viz dneska... ale je to letadlo to musím uznat..220E 2,2 benzín a žere to 6,5L/100Km..

nepochopím :D

Až budu zase u dědy tak nafotím víc fotek.. Jednou řekl že mi ho stejně nakonec dá... no nwm nwm zda bych ho chtěl když vím jak se o to stará i on sám

No kdybys ho nechtěl, já ho vezmu :D

To je jedno z těch aut, který budou jezdit furt...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to vím... A jako na to že Citroën je jooo pohodlnej tak tohle je špica  :D stejně se ho jentak nevzdá  :D když bude u nich doma hořet nejdřív vyjede z medakem, pak ho okoukne a zkontroluje zda je dostatečně daleko a pak možná půjde zachránit babičku  :D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky bych to nechtel. Osobne mi nevyhovuje ani motor, ani design ani znacka. Ale uznavam ze za ty prachy jako spotrebak je to asi dokonale.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se psem to mám za sebou třikrát tak to snad nebude necitelnost když to mírně odlehcim: předloni jsme museli nechat uspat křečka a děti požadovaly hrobeček. Šly k místnímu Nguyenovi pro plechovou krabičku coby důstojnou schránku a aby se mu tam vešla i oblíbená dřevěná "postýlka". Kopal jsem díru 50x50x50. Teď máme tři morčata a za šest let mi bude 60. Už šetřím na minibagr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě sice až za osm, ale mohl bych skály lámat. Bohužel Elvisovi jsem nemohl nijak pomoct. Nevím, jestli znáš ten pocit, můžu skoro všechno, ale v tomhle případě jen bezmocně přihlížet. Člověku na smrteném loži pomůžeš aspoň slovem, ale zvířeti? Pes je koneckonců taky jenom člověk, bohužel nerozumí slovům, o to je to těžší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... mi povídej ...  Prvního jsem zkoušel půl hodiny nastartovat ... a dodnes pamatuju jak jsem kopal v půli ledna, bylo to ku..a promrzlý. U druhýho jsem si to chtěl ušetřit a veterinář byl tak slušnej, že přijel s injekcí k nám.  A třetí ... ani nemluvit. Tvrdohlavej jezevec co ve 12 začal utíkat .... a naposled den před štědrým dnem. To už jsme ho nenašli. Nevím kdy, kde jak .... nic horšího neznám. Nebyl jsem s ním. Je to sedm let a dodnes ty Vánoce už nějak nejsou ono.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, Zodiak napsal:

Letos budou fakt na hovno. Budeme lichý, pokud tedy unás doma zase někdo neumře.

Dej pokoj.Měsíc nato mi umřela máma. A dost už, nemaluj čerty na zeď. Show must go on.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, Nick406 napsal:

Dneska dovolená úklid garáže a bytu :D a před chvíli po delším čekání jsem se probojoval umýt ten můj vehikl :D už jsem asi zlenivěl nechtělo se mě to umývat.

Tak tyhle fronty na myčku už mě netrápí. Benzina.cz ... digimyčka. Supr věc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...