Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Po praci "jen tak" jsem si zajel do Trutnova pro sest salamu - ale vedet ze cca pul kilometru je takova silena dalka parkoval bych primo na namesti   :D  chuze je prej nam vrozena .....
Cestou zpatky ve Dvore na benzine kava s clovekem ktereho jsem delsi cas nevidel - mihlo se tam asi dvakrat nejake P406 kupatko ale zda to byl nekdo z klubu nevim neresil jsem to - a snad jsem prosel bez ztraty

nejakeho drobneho desatku tamnich usek.radaru :myslim  uvidime za cca 4/5 mesicu ;)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 16. 4. 2018 at 19:17, jarokare napsal:

@minimaxa , @FrantaCV Rozvaděč je nový a razítko taky bude , kamarád je revizák a slíbil , že tu revizi udělá ;)

Jen aby to nebyl "kamarád" co revizi "jen napíše".:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 hodinami, Lihous napsal:

Po praci "jen tak" jsem si zajel do Trutnova pro sest salamu .....

 

Hmm ... kdejakou koupelnu a pergolu a pos..ný auto sem vyfotíte, ale když jde o něco pořádnýho tak je ticho po pěšině ...  :(    :grr    :bacha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jako co "Pořádnýho" máš na mysli? Nebo máš pocit, že postavit pergolu, rekonstruovat koupelnu či kompletní elektrorozvody, je sranda pro levou ruku? Tak se ukaž, co pořádného máš na mysli nebo co jsi udělal. Třeba všechny ohromíš svým talentem.:aut   ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

FrantaCV: No přece těch šest salámů :mrk

Budu to brát  jako nepochopení ironického fóru (Péťovi došlo a dokonce dal palec :mad:) a nebudu vypisovat co jsem udělal ... ale věř že by se našlo :papa

Upraveno uživatelem Sawoy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už jde o tom kdejakým... Dneska jsem za člověka, kterýmu nic není, než to, je nedožranej tlustoprd a línej jak veš, řešil jeho práci. A mistr se nechal oneschopnit a odvézt do špitálu, kde mu za peníze daňových poplatníků zeštíhlí postavu. Není to poprvé ani naposled a děsně mě to sere. No a po šichtě jsem vzal kolečko, lopatu, rýč a tvořil. Zítra v šest råno vzbudím holky, zapojím vozejk, odvezu je do velkoměsta, stavím se v Hornbachu pro 12 zatravňováků, vyložím je doma, dám sprchu, sednu na skůtr, šup do FNHK vykrvit, pak z5 domů nažrat, hop do 206 mit wozejk do hradeckého písku pro kamínek a pak chcípnu a doufåm, že pátek, sobota či neděle nebude hořší...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnešek jsem věnoval autům.. Ráno sraz s místním členem kvůli koupě gum a pak se šlo řádit... Proběhla tepovacka sedaček... Následně umytí aut a prezouvani kol.. No mám dost  :D

 

IMG_20180418_153321.jpg

1524076649401.jpg

1524076540550.jpg

Upraveno uživatelem brixtr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víc nemám to je dědův já se mu o něj občas starám viz dneska... ale je to letadlo to musím uznat..220E 2,2 benzín a žere to 6,5L/100Km..

nepochopím :D

Až budu zase u dědy tak nafotím víc fotek.. Jednou řekl že mi ho stejně nakonec dá... no nwm nwm zda bych ho chtěl když vím jak se o to stará i on sám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   1 registrovaný uživatel

×
×
  • Vytvořit...