Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

V 5. 4. 2018 at 21:49, Milan+ napsal:

Kotel turbo systému znám okrajově,jináč můj kotel si cca každý druhý rok čistím sám a zabezpečovacím  pojistkám také věřím,bez nich se mi to nikdy nerozeběhlo. Když člověk ví co dělá,tak je to v pohodě.

DAB měl známý také v autě,tam je to o ničem,leda když to stojí na místě,po poslechu av rec s domkinem u kámoše bych moje Onkyo také vyměnil, tam je to jiné,raději ty kačky nacpu kolem baráku,plus VŠ dcer atd,to je taky o jiných penězích.

tahle informace je hlavne pro vsechny, ne jen pro vas..... je to problem dost casty u plynu........... revizak neni servisak. Revizak udela nejake ukony, a treba i da revizi, ale za funkcnost toho systemu odpovida za prve provozovatel, a za druhe kvalitni servis. Cili revizak neni servisak. Servisni technik je v tomto pripade daleko lepe investovany peniz, nez revizak.....nebo idealne, revizak, ktery provede rovnou opravu, je to paradox, ale je to tak. Bohuzel je to zvlastni, ze to je jen u plynu....... kor kdyz se jedna o karmy apod....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest minimaxa

V poledne hotovo. Ještě ten okap, už si to byl klemprda změřit, šel zrovna kolem do hospody na pivo (asi v 10h dopoledne :D).

Co myslíte, mám tam dodělat ten čtvrtý paroh? 

Z estetického hlediska a z konstrukčního hlediska tam určitě patří, nicméně z praktického hlediska tam určitě nepatří, je to přímo mezi dveřmi a cestičkou. To by bylo boulí na hlavě :myslim

Tak, a babo raď....

 

IMG_20180408_124814.jpg

IMG_20180408_125423.jpg

IMG_20180408_114742.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest minimaxa

V úterý jsem betonoval tyče do země, v pátek tyče na chemii do zdi. Stavba samotná trvala sobotu včera a dnes neděle dopoledne. Ve dvou lidech. Čepy jsem nedělal, je to "natupo" Všechno jsem hobloval.

Řezivo 1900,- OSB desky 2000,- Krytina 2000,- Spoj.materiál, tyče, chemie, cement cca 400,- Montážní práce - k nezaplacení :D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten čtvrtej paroh tam nedávej, všechny důvody chápu, ale přednost má "užitnost", čili "hladkej průchod

Edit: si myslim, že se to vynese, a kdyby ne, můžeš to vzepřít o zeď. tam to průchodu nebude vadit, co myslíš?

 

Upraveno uživatelem morepower
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest minimaxa

To jsem udělat mohl, ale paroh by tam překážel taky, jen z druhé strany ;)

Domácí rada starších rozhodla, že ho tam dáme, už jen proto, že ho mám vyrobený a připravený :D

Z vnitřní strany potom namontuju klikací počítadlo... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
před 48 minutami, minimaxa napsal:

To jsem udělat mohl, ale paroh by tam překážel taky, jen z druhé strany ;)

Domácí rada starších rozhodla, že ho tam dáme, už jen proto, že ho mám vyrobený a připravený :D

Z vnitřní strany potom namontuju klikací počítadlo... :D

Dej to tam a pod to na zem nějakej velkej  květináč či truhlík, aby se to muselo obcházet :-)
Zakopne o něj každej jen jednou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...