Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Tak dneska, ráno před devátou natankoval pnou do skútru a s proutkem vyrazil na mrskut ze Stěžírek do Hradece 1kus, 3 kusy ve Třebši, Roudnička, Vysoká nad Labem, Sedlice, Lhota pod Libčany a domů. Skoro šedesát kiláků. To bych pěšky nedal. :) Teprv teď jsem si nalil pivo.

Upraveno uživatelem Zodiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ráno jsem se ve 4 spakoval a mazal jsem do roboty dnes bylo na programu NAD- XC Pražského Povstání - Kačerov.  17 koleček za bez 20 minut deseti hodinovou šichtu. Odd. jízdních řádů se opět předvedlo a na práci kterou dříve jezdilo cca 20 kloubových vozů nasadili 14 kloubových vozů na každém konci sice stála horká záloha takže když by došlo k výpadku tak mohl být nahrazen v řádu minut ale nás 14 tam lítalo jak hadr na holi.  Ještě že byl ten svátek a dělal jsem za víc jak 300 na hodinu to bylo jediný potěšující. A nebyl takový provoz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

měnil jsem gumy na léto a zjistil nemilou věc--Michelin Primacy mi vydrží ještě tak letos,  pak bude na nich najeto cca 30 tisíc KM, je to noumální proběh?? protože na to, že jezdím celkem v klidu, negumuju atd., bych řek, že by to mělo být více :myslim

jinak jsou všechny gumy sjeté pěkně rovnoměrně (střídám je vpředu-vzadu), tlaky taky udržuju v normě :)

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pamatuju si že na feldě jsem jezdil Michelin Energy a já je chtěl po cca 40 000 km zout ale brácha si vzal celý kola a jezdil je ještě asi dva roky takže mohly ujet cca 55 000 km. Ale felda nebyla tak těžká jako berlingo i když zase na druhou stranu občas to byla jízda co jsem já nebo brácha s feldou vyváděl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prave jsem se vratil z kotelny a zacinam uvazovat o jinem zdroji tepla.
Tu onehda ventilator na turbu - prekvapive funguje a jede celkem tise.
No predevcirem me polilo horko kdyz jsem videl mezirocni mesicni spotrebu :(
Tak jsem zacal patrat kde je problem a ten byl odhalen nasledne priruba na horaku se nam po cca 14 letech povolila a plyn nam horel vsude :(
Jen podotknu mame tzv.TURBO tak ze citit ci jinak identifikovat unik plynu mozne neni.Pokud hori hori pokud nehori je plyn zavren ele.ventilem - kluci to maji celkem osetrene. "SNAD"
Vse se dotahlo jen budeme muset vymenit kabely k zapalovaci tak nejak trosku vic uhorela izolace - sice asi nicemu nevadi "ale" je to prec jen plyn.
Tak ze doufam ze nam uz alespon letos neprinese kotlik zadne velke prekvapeni.
Hlavne pro sousedy  :D 

030420182778.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hlavně to řeš rychle a zodpovědně :roker-- nedávno proběhla televizí zpráva, že se otrávila paní taky nějak vadou kotle, ovšem než zjistili pravou příčinu úmrtí policajti, šel její manžel večer spát a ráno se už neprobudil...,pořád uvažuju, jak se může něco podobného v dnešní době stát :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne tak hlasic je silena polozka / mysleno ironicky /  u nas by byl asi k prdu.
Jak jsem uz psal.
V opacnem pripade ma plyn charakter.vuni a to nejde prehlednout i venku pred dvema lety jsem volal primo jejich pohotovost tak neprisel na nic po tydnu revizaka a vysledkem byla "chcipla mys"
Ale vydesilo nas to dokonale uz jen diky ze mame vsude "pir" cidla na rozsveceni ....

 

Upraveno uživatelem Lihous
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem v 8:30 naklusal do pneuservisu a už mám taky přezuto, k mému údivu se dovažovalo pouze po 5g na každém kole, takže zase takové šunky ty Hectora 3 MP47 asi nebudou. A o víkendu mne čeká připravit 20 metráků dříví na další zimy, už teď se těším.

Upraveno uživatelem Tony Stark
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem navštívil transfúzku a po stošedesáté odevzdal dobrovolně 835ml krevní plazmy. Sestřičky byly milé, svačnka kafíčko po odběru. No a odpolko klaska, naložit hromadu starého železa a odvézt do sběrného dvora. Teď už jen vyvenčit psího invalidu a večer poslechnout rádio.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Zodiak napsal:

Dneska jsem navštívil transfúzku a po stošedesáté odevzdal dobrovolně 835ml krevní plazmy. Sestřičky byly milé, svačnka kafíčko po odběru. No a odpolko klaska, naložit hromadu starého železa a odvézt do sběrného dvora. Teď už jen vyvenčit psího invalidu a večer poslechnout rádio.

Taky bych chodil dávat plazmu ale nastal trochu problém se žílama takže chodím jen na plnou krev (3x za rok) a dvakrát to byl boj než mi napíchla na odběr vzorku. 

Jinak dnes ježdění na normální lince za nestandartních podmínek protože dnes stál snad celý ten konec Prahy kde jsem jezdil. takže jsem nasbíral celkem asi 55 minut zpoždění a vynechal asi tak třetinu půlkola abych se udržel v mezích normálního zpoždění a nevyrobil jsem prostoj celé půlkolo.  Po práci byl objednanej brácha z ochechulí na přezutí tak jsem mu to přezul. Zítra budu měnit olej našim v džundaji a budu jim to kontrolovat po zimě zároveň s přípravou na jejich každoroční týdenní výlet do lázní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Péťo, jen vyjímečně si nechávám po plazmě volný den. Mě se prostě do Trpišova jet nechtělo. Jinak, když na tu plazmu jdu, mám pravidelně termín cca v 11:00 a snažím se vybrat si tak třeba úterý, nebo čtvrtek, kdy je tam nejmíň lidí. Podotýkám, že ráno jdu normálně do práce a po vykrvení se tam zase vrátím. U baráku musím opravdu fest makat, nemám nástupce, dcerka ještě žádného solidního pracovníka neulovila. Nezní to hezky, ale v práci se nenadřu tak jako doma, a to už bytná straší další stavbou....  Do práce chodím velmi rád, je to můj koníček.  Myslím, že ty ve své pozici to máš ještě ve vyšším levelu. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A dnes je to přesně jak jsi napsal, teambuilding... Všichni víme, co se tam bude dít. Zlatá lopata, kolečko, hrábě a odpolední jarní slunce na zahradě. Včera jsem nepil, takže pacoš, co po mě tu plazmu dostane, nebude mít kocovinu. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, Péťa napsal:

Odběry plazmy bych nepočítal. Nebo třeba jen každý pátý :P Pak my, co dáváme plnohodnotnou tekutinu vypadáme, jako že máme malou účast ;)

Tohle neřeším. Dokud to šlo tak jsem dával plazmu teď holt plnou krev třeba to časem půjde zas. Jinak já se přiznám že dávat chodím v Pá/Po před nebo po volném víkendu. A kvůli práci si volného dne užiju. A dávat chodím ne proto že bych musel ale chci, zatím celý svůj profesní život mám spjatý se silnicí a na silnici jak známo jeden neví hodiny ani dne. Takže tím si dělám takoveto co kdybych potřeboval já tak budu v ten moment rád že se někdo s podobným názorem našel a ty dvě hodiny 4x do roka na tý transfuzce strávil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve tvém případě Véno, chápu volno Po/Pá a přeju ti to. Věřím, že s tou pracovní dobou to nemáš lehký, a taky víme, že profesionální šofér je jednou nohou imrvére v kriminálu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...