Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Dneska se nakupovalo, je načase z toho zase udělat auto. Teď po zimě to na rozbité silnici bylo spíš jako kachna v příboji.. Ještě čekám na horní uložení předních tlumičů... a rozmýšlím, jestli jsem neměl rovnou koupit i zadní pružiny, když už se to bude všechno dělat... ale zas kombi 406 a zadek se nijak nepřetěžuje...

 

IMG_20180321_170757.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D:D:super

jinak dnes jsem poprvé seznámil s chemickou kotvou a ono to fakt funguje ještě líp než jsem si dokázal představit :))

Dal jsem chemickou kotvu, do ní hmoždinku, stejnej postup jsem aplikoval u dalších dvou děr (připevňoval jsem pult v kuchyni) a naivně si myslel, jak tam zašroubuju vklidu šrouby. Přiložil jsem barový pult, vzal šroub a ejhle, chemie zapůsobila a díry byly vyplněný betonem :)))

No nic, vzal jsem vrtačku, znovu vyvrtal díry, dal do nich hmoždinky, zašrouboval a už drží. Krásně se mi tim vyspravily vysypaný díry v kamenný zdi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska ráno odjezd z HK do Brna na výstaviště. AMPER 2018 od cca 10:00 do 13:00, prolezl jsem všechny tři haly, dal si klobásku s křenem a hořčicí, koupil holkám parenicu, korbáčkové copy, manželce od slováka vynikající rybízové víno. Pak hurá z5 do HK vyzvednout v CZC reklamovaný dcerky notebook a honem domů vyvenčit blafáka. Celkem hoňka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ach joo dnes jsem venoval cas opet brachoj - prestava chodit tak se jelo neplanovane do nemocnice na kontrolu ..... Nebudu to rozepisovat proste nam bracha prestava chodit a ikdyz byl personal vstricny byl jsem jako v "jirikove" videni !!!
Zacinam se obavat az jednoho dne nebudu moci sam :( od cca 8,45 do cca 14,30 ..... a stihlo se "jen" vysetreni na neurologii a CT mozku ....
Nu snad bude lepe!!
Nic mene netusim kde mame to "pomyslne dno"


 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem zatím jenom provedl exhumaci těla.  Včera jsem byl před odpolední na jednom pohovoru kvůli práci no pár slovy připadal jsem si jako když bych se vrátil o xx let zpátky.  támhletou plečkou by jste jezdil, první fůra po rozvezení ihned zpátky na DC a tam počkat na druhou no a pokud do 15,30 nevyleze nic můžete jít domů . Na můj dotaz proč jejich vozový park vypadá jako z filmu pro pamětníky no nemůžeme mít nový auta nevydělávají dost , říkám a kartu do tachografu nepotřebuju ? a on proč všechny auta mají kolečko do tacho a já říkám a jezdí se " čistej AETR ? " pán se na mě podíval a říká no když je potřeba tak to musíme trochu poupravit a tím pohovor skončil.

Pak jsem měl zálohu od 12,30 a ve finále jsem šel domu 0,55 a dnes mám volno. Odpoledne vezu máti na Bulovku na nějaké vyšetření.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ráno jsem naložil dodávku prací a pak jsem vytisknul fakruru. Dal si oběd,po obědě kávu a tra dá do hasičky umýt trambusa a kolo od blata co jsem nabral zkratkou do hasičky. Po příchodu domů jsem na sebe hodil civil a jel po zimě vytáhnout 309 z garáže a projet se... No a teď jsem v Hustopečích a cpu se medovnikem a piju vídeňskou kávu.. Zasvěcení asi ví kde se cpu..  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes po práci se psem k veťákovi, poslední dobou měl potíže s dechem, pes ne veťák. Diagnóza.... katastrofa, těžké astma. Chudák, je z něj v podstatě invalidní důchodce. Žádný větší procházky, žádný blbnutí s míčkem ani klacíkem..... Každej den prášky, jednou za čas injekce.... To bude psí život.... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Péťa Ne Nachod ....


Ale jak jsem psal personal v ramci moznosti Ok ale system je proste spatne.....


Ty lidi jsou pretizeny a pak nastane ze sedime v cekarne a cca 1hod se nic nedeje - ano p.primarka je taky jen clovek tak ma narok na pauzu
stejne tak p.Dr. kdyz za ni prijde sestricka a upozorni ji ze za 10min ji zavrou jidelnu ....!!
A to nas brala totalne mimo poradi jinak cekacka cca 2mesice!
A rici NE u cloveka ktery prestava chodit .... :( to proste nejde!

Ono je to u nas podobne a proste nejde rici NE ja kolikrat mam z pauzu  jen pro klidnejsi praci ale prestavku NE
Muzu si stezovat muzu rici ne ale pak se nemuzu divit ze nebudu sice delat o prestavce ale nebudu ani na pomerne dobrem miste.  ;)

Tak ze lidi Ok ale SYSTEM je spatne!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...