Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

No taky se musím zeptat kdy půjdu na školení. Dnes volno máti je nějaká nastydlá a měla nějaké běhání po úřadech tak jsem ji po ránu vezl do Prahy na ty úřady ač tvrdila že je to zbytečné cestou domů jsme se zastavili na nákupu a to už říkala doběhni tam sám počkám v autě. Pak jsem si vyřídil nějaké svoje záležitosti a okolo 13 jsem konečně zahájil odpočinek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vic stal nez jel
cesta z Ujezda do Bechovic zavrena takze se vsichni tahaj pres Jirny
tomu sem se nastesti vyhnul ale vystal sem si mensi kolonku od cernaku na D10 k Radonicim
pak sem si uspesne vystal kolonku od Letnan do Holesovic - cca 30 minut
pak kolonu z Holesovic pres Balabenku na Vysocany
dalsi mensi kolona od Krejcarku na Jarov
zavrena husitska - a jak napotvoru sem tam mel asi 4 hospody a nasranej policajt me tam nechtel pustit
pak sem si vystal Seifertovu skoro od Hotelu Olsanka az dolu k Masarykove nadrazi
pak uz byly 3 odpoledne a uz to nejak jelo no :P - jo to sem vlastne pres Vinohrady jel domu :P

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem si dal kolečko po úřadech, nejdřív s klukem udělat mu novej pas, páč mu loni propadl (příležitostně ještě budu muset i holce, ta si už nejni podobná s fotkou v pase). Pak jsme šli na finančák odevzdat daňové přiznání, na vzp přehled a ještě cesta na ossz taky s přehledem. A zas mám na rok klid. Na úřadech ani noha, všude byl klídek, koncem měsíce to bude podstatně horší.

Teď jsem ještě přišrouboval magnetickou tabuli do kuchyně, aby zmizli různý papíry ze dveří lednice. Ještě mi tu čeká botník z Ikea, ale ten budu šroubovat na zeď v chodbě až dorazí detektor z lidlu (už psali že zásilku odeslali, tak snad zítra dorazí) protože si vůbec nejsem jistej kudy tam elektrikář tahal dráty.

     

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve středu jsem vstal ve 2,30 na ranní ve 14 jsem se z ranní vrátil a ve 22,50 jsem jel na " služebák" ( rozvoz a svoz kolegů z a do práce) a vrátil jsem se asi v 10,00. Pak jsem byl s máti na nákupu pak oběd a po obědě jsme s tatíkem byli pomoct sousedovy usadit sloupek na plot. A spát půjdu tak kolem 19.00 protože zítra mám nástup už ve 3,45.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...