Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Svatá pravda - cca 1300 obestavěnýých kubíků (nebo +/- 520 m2) ve třech podlažích (knceláře, garáž, dva byty) z původních skoro až 70.000/50.000 ročne plyn/elektřina po zateplení a změně dodavatele 45.000/25.000.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen v rychlosti - rodinu zatim nemam tak ze tim je ledacos odpovezeno i vysvetleno.
Vaha k spotrebe je v podstate jedno - stale jsme na cca 7l/100km navic vykonu mame dostatek :)
A k baraku netece ani v nem pruvan neni :D nic mene je to sterej spodek kamennej tak ze nejake TOP utesneni je kontraproduktivni.
Proste dole bude vlhkost stale a spis je lepe kdyz vetrame.
Ke zmene dodavatele jsme podobne RWE cca 50/55 ted Eon cca 35/40tis sezona ale je fakt ze posledni dobou zima jako takova spis neni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 6. 3. 2018 at 4:25, Lihous napsal:

Jen v rychlosti - rodinu zatim nemam tak ze tim je ledacos odpovezeno i vysvetleno.
Vaha k spotrebe je v podstate jedno - stale jsme na cca 7l/100km navic vykonu mame dostatek :)
A k baraku netece ani v nem pruvan neni :D nic mene je to sterej spodek kamennej tak ze nejake TOP utesneni je kontraproduktivni.
Proste dole bude vlhkost stale a spis je lepe kdyz vetrame.
Ke zmene dodavatele jsme podobne RWE cca 50/55 ted Eon cca 35/40tis sezona ale je fakt ze posledni dobou zima jako takova spis neni.

proboha hlavne to neutesnuj. jak sice pise Radim, nesmi byt pruvan, ale tyhle starsi zastavby musi vetrat, jinak vznikaji plisne. To je jako kdybych chtel utesnit nasi chalupu..... :D

ad spotreba... zkus se jeste registrovat do Dtestu do hromadne zmeny dodavatele energii, je to nezavazne. Ja to loni zkusil a neprineslo mi to skoro zadnou usporu, ale to je tim, ze doma i na chalupe to mam proste dobre nastaveny a mam tam nejaky slevicky navic apod.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale ja to 100% neutesnuju a menit nic taky nehodlam uz jsem t tady nekde psal ale "my" jsem spis pro chlednejsi nez pretopene tak ze za nas OK
Naopak inspiruju se ve stare zastavbe ..... ideal jsou kostel tvz hrad .....?
Spotrebu plynu neresim pokud se vejdu cca do 40tis jsem taky OK
Par jedincu vykrikuje to je silena spotreba ale kdyz se podivaji na jejich m2 tak jsem hodne ale hodne levnej ;)
Ono kdyz si prectu podminky tak PRIKLAD letos mam garanci treba -10% ale pristirok uz ne a to je loterie-jsem spokojeny a v tomto celkem "verny" nicmene pokud me nastvou jde to rychle ku zmene.
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolego ja te neznam osobne a je me zcela jedno jak kde a "skym" zijes - pokud je to na me tak vez ze MY znamena u me beznejsi osloveni nez JA to me prijde jako spis ..... no neni to tak pekne.

Vse co mame je bez dluhu.A jakou  cenu maji vydelane penize moc dobre "vim" !!

Dost dobre nechapu oc tu jde a proc tady budeme vytahovat nejake "sra.ky"
Ja s tim problem nemam vse co delam je Ok a pokud nahodou Ne hold musi me u toho nekdo "chytit" .....

A ze "tunim" starej kram?? Ok ale kdyz neco zkazim nestoji to ranec nikoho to nelaka a vude jsem nenapadnej ;)

Nekdo penize propije nekdo nahazi do forbesu no a ja do auta - kam je cpat ....?
A pak se nediv promin ze ti tykam ze se jen tak jedu projet - ja s tim problem nemam na pred posledy jsem byl na dobre kave v Brne ....
Vcera v Klodsku u kamarada - nadherne odpoledne .....

Tak ze asi tak ....
 





 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Ale notak hoši hoši .... copak by tomuhle řekl Mirek Dušín nebo dokonce Jan Tleskač? Jste si oba jistý že jste navzájem oba pochopili co chtěl jeden druhýmu říct?

Upraveno uživatelem Sawoy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes návštěva maminky v Moravské Třebové. Cesta tam - HK - Holice - V.Mýto - Litomyšl - obchvat Svitavy - MT. S předraženým zlomkem cenzura dvou sekáčů. Poté knedlo vepřo zelo u mých rodičů, pokec, kávička a cesta z5 via Staré Město - Mladějov n Moravě - Trpík - Damníkov - Třebovice v Čechách - Č. Třebová - Ú.n.Orl...... HK a domů. Cca 210 km průměr dle boardcomputeru 5/100 Verva Diesel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes, po včerejším výletu, důkladná ruční očista červeného krasavce..... s pointou... přišla za mnou moje milovaná manželka... vece:"Už zase meješ tu plechovku? Di do prdele, nebo spíš radši do myčky..." Jelikož su slušný postarší pán, odvětil jsem:"Umyl jsem i tvého pažouta a skútr, myslíš, že bychom se do tvého pozadí vešli všichni? Myčka by to asi pobrala, leč v mžiku jsem byl tam, kam jsem byl vyslán... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...