Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Dnes pracovní "výlet" na Suchý vrch, krásné počasí vrchol v mracích, teplota -10 st.celsia, tlak a rosný bod jsem zapomněl. :roker No jo, když jsme projížděli Žamberkem, tak sem si ani nevzpomněl, že bych z okýnka zahulákal:"Ahoooj Radimééé!"

sv1.jpg

sv2.jpg

sv3.jpg

sv4.jpg

sv5.jpg

Upraveno uživatelem Zodiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V "dubenci" se chystám škodit v Péťovo rajonu, Hvězda, pevnost Dobrošov.... apod. Fotografií mám neúrekom, akorát mě mrzí, že jsem na Hvězdě nestačil vyfotit toho óbrkance, kterej už je asi in Die. Nemá třeba nějaký ten obrázek "Zlatý kecal"?....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klasickej masakr, bydlel jsem v Hradci Královém since 1992-2012. V jednom kuse jsme si říkali s předraženým zlomkem, musíme do planetária.... Kulový, nikdy jsme tam nebyli, jen já z Moravské Třebové na školním výletě v osmé třídě základní školy v roce 1984...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co udělám zítra: pojedu do Všestar načepovat Všestarku, potom do Chudeřic pro další čůrabelku a jestli bude mít Nguyen otevřeno, tak i tam. Jak se říká, co můžeš udělat zítra, nech na pozítří a budeš mít volný den. :)

Upraveno uživatelem Zodiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

on Nguen nekdy zavira ??
ja zitra poslu deti k prarodicun ma jizni moravu - meli sice vyrazit uz dnes ale dedovi to nejak nevychazi
pak tu mam takovou malou reklamacku - pred mesicem na ofci predni brzdy a furt tam neco piska a pri couvani v ni cvakne
a jeste to neni 100% ale asi pomuzu se stehovanim bratrovu pritely ktery se k nemu stehuje - klasika pracka - mycka - postel do 4 patra bez vytahu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V ‎16‎.‎2‎.‎2018 at 8:44, Vena garážmistr napsal:

To autíčko od vidění znám.  Občas jsem ho potkával

Tak ode dneška budeš potkávat jiný :) . Sehnali jsme jako náhradu Peugeota 307 1.6 HDI 80 Kw bez fapu , pětidvířko , s najetými krásnými 128000 km (není stočený , jezdilo k nám pravidelně do servisu od najetých cca 9000 km , kdy bylo přivezeno z Francie jako předváděčka) . Nechal jsem vyměnit rozvody , olej , chl. kapalinu a ještě mě budou čekat brzdy , protože auto poslední dobou víc stálo , než jezdilo a kotouče jsou orezlý , ale to až po výplatě . Tak doufám , že mě (dceru) nezklame a že s ním najede spoustu km bez dalších nehod .

20180224_175613.jpg

20180224_175638.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, Zodiak napsal:

....co můžeš udělat zítra, nech na pozítří a budeš mít volný den....

Jsem to znal takto: co můžeš udělat dnes, můžeš stejně dobře udělat i zítra.... ale tvoje verze je jednoznačně lepší :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Škodítko ani omylem, ale jestli máš plonkovýho lvíčka, mám doma dvěstašestku a v hokně třistaosmu s panoramou. :)

Upraveno uživatelem Péťa
Necituj předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...