Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

před 2 hodinami, Péťa napsal:

Četli jste to? Vždyť píše, že až se oteplí, tak baterka půjde schovat.

To známe ... a až se oteplí tak zas bude moce teplo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Az se otepli tak bude jen kablik ....
Ta baterka je jen na ukonceni "zaznamu" pro vypnuti zapalovani byla tam puvodne mala kolem 80mA pak jsem sehnal 150mA ale vydrz i diky teplu zime cca 1/2 az 3/4 roku.
Jinak tato kamera vznikla v roce cca 2012 / oprava cca 2011 / a to se nam vsem zdalo o nejakem "FULL HD" a "GPS souradnicich vcetne rychlosti do zaznamu" ;)  a ona to umela no cena byla taky dle toho ne mala / cca 6tis!! ......
Teplo nebude problem da se odstinit izolaci jinak clanek stoji par kacek tak pripadna vymena bude jiste jednoduzssi ne do ted ....

https://www.zive.cz/clanky/videotest-dod-gs600-spion-v-aute/sc-3-a-156988/default.aspx

 

180220182618.jpg

Upraveno uživatelem Lihous
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před chvilkou jsem se vrátil s maminou od doktora z Prahy,jak na potvoru až v Řepých,je tam až od čtvrté,tak se to ještě spojilo dopo. pro nějaké díly na jeep do Hřebče.

Jak by se po tý Praze krásně jezdilo kdyby místo těch co jedou autem sám,či sama ,raději na metro a tramvaj.Tak nějak tím poskakováním přes město,jelikož jsem potřeboval já ,mamina i kámoš ještě jiné věci,tak se sledoval provoz i okolo a troufnu si říct,že 80% aut jede v jednom. Hopsají z práce a do práce. A handsfree také hromadě nic neříká i když je nemá kdo v autě slyšet.:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem volně čas tak sem doma trochu pohlížel webový a našel todlento

Asi 3 x jsem.si to pročital a nakonec taky objednal 

Power bank startovací zdroj,je to dobrý že je to malý a můžu to nosit v batohu

https://www.primotorbike.com/vykonna-multifunkcni-dobijeci-startovaci-stanice-shark-e62247.htm?gclid=EAIaIQobChMIh6W8prG12QIVDuMbCh04pAZ8EAQYDSABEgJvSfD_BwE

Máte už někdo takovouhle pomocníci doma ? Že bych slyšel i vaše názory? 

Docela si to chvaleji a mě.by se to docela hodilo 

  

Upraveno uživatelem vendelinek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj vendelinek. Před dvěmi lety jsem do auta koupil novou baterii. Snažím se ji dávat 2x ročně na nabíječku. Ale zvhledem k tomu, že se v rodině rozšiřují Fordy, koupil jsem do kufru startovací kabely. Tak že až odejde baterie mne, powerbank bude asi marný a v tu chvíli budou stačit jen ty kabely v kufru. Asi bych do toho nešel. A to jsem loňskou zimu nastartoval při -17°C na jedno cvrnknutí. Podle mýho, kabely jsou levnější. Jen si vem, kolikrát v životě to použiješ. A časem se kapacita snižuje. Tak mne napadá ... jaká ztráta asi bude. U power bank pro mobily se odečítá cca třetina od skutečný hodnoty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
před 8 hodinami, vendelinek napsal:

Máte už někdo takovouhle pomocníci doma ? Že bych slyšel i vaše názory? 

Měl jsem z Kelly půjčeno  na testování tohleto.
Je to teda hodně jiná cenová kategorie, ale funguje to. Je to ideální na nastartování vozu, třeba když někdo nechá svítit světla a vybije baterku. Prostě když to chytne hned na poprvé.
Rozhodně to není na startování při opravě, kdy potřebuješ točit dlouho, nebo několikrát za sebou či v mrazech kdy je možná přituhlá nafta.
Ten přístroj snad umí i nahromadit (nevim jak) tu zbytkovou energii co je ve vybitém akumulátoru a s ní to nastartovat, ale to jsem nezkoušel.
Osobně taky preferuju kvalitní kabely, ale říkám ano funguje to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No kvalitni nabijecka je dobra vec,ale baterka je zaklad - mame neco podobneho  https://www.battery.cz/autobaterie-optima-red-top-c-4-2-50ah-12v-801-287.html?utm_source=google_merchant&utm_medium=product&gclid=EAIaIQobChMIzJWFprK22QIVRZUbCh2kYgv9EAkYASABEgIjvPD_BwE

od roku 2013 nabijela se jednou a to par desitek minut jen jako prevence nikde nas nenechala aby se auto nenastartovalo a vyuziti je nezavisle topeni lednicka TV DVD .......
A prozatim bez problemu - snad jen poznamka je podminkou v hodne dobrem stavu altik.
Kabely samozrejme mame taky.

Upraveno uživatelem Lihous
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Power banku som si kúpil pred dvoma týždňami.  Chcel som ju používať v dodávkach keďže sa občas stane že po celonočnom používaní webasta nejdú naštartovať.  Hneď na druhý deň som mal možnosť ju vyskúšať na synovom 1,9 TDI a dopadlo to takto .  Bola to 1000 A banka ktorá by vraj mala naštartovať benzínový motor do obsahu 6 L a diesel 3L tak neviem kde bola chyba. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem provedl profesionální opravu výfuku na Thalii z podpisu:

IMG_5049.thumb.JPG.af01f8b90ef8e63e9999aef0df1b22af.JPG

Jak je vidět na té fotce, samotný držák je nový. To si tak nechám vyměnit držák a po pár dnech slyším od výfuku nějaké vrzání. Akorát když jsem zastavil, tak už jsem na to samozřejmě zapomněl. Pak byl chvíli klid. Cca po měsíci a půl - včera - jsem při přejetí větší nerovnosti a pak už i v prudší zatáčce slyšel zezadu bouchání. To už jsem nezapomněl, vlezl pod auto a vidím, že držák je sice krásný nový, ale upadlo to tenotkrát přímo na výfuku... Takže včera večer jsem použil vázací drát a zítra to jedu nechat zavařit.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...