Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

me kruhace nevadi do doby kdy na nem kvuli nejaky krave co se neumi zaradit stojim vic jak 10 vterin nebo v pripade stare podebradske silnici (611) - kdy sjedu u Stareho vestce z D11a do prahy jsou ty svine snad 4
a to mam dodavku jak tam musi nadavat ridic kamionu

Upraveno uživatelem Havlicek.Lukas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tim nesviticim svetlem na semaforu se me to stalo taky kolikrat ale kdyz jsem volal na 156 tak tam je to moc nezajimalo a 158 ze se na to podivaji - pravda tehdy to bylo v Rk a divali se tam na to dalsi dva dny nez se zarovka ci co tam bylo vymenila ....
Ale na kratkem intervalu je problem s rozjetim se ve "vlacku" a na zlutou uz proste nejet - pak je ale problem zda je lepe neprojet a nebo losovat zda nekdo za mnou nezbori zadek auta ..... Je to zacarovany kruh ....
A nekdy by stacilo jen predvidat myslet za druhe / koukat kolem sebe / a byt trosku ohleduplny ....!

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 57 minutami, Lihous napsal:

Ona ta dalsi pokud se nepletu na Nehvizdy je jeste luxusnejsi od dalnice zadny pripojovaci pruh ....
A obracene od Nehvizd kdyz odbocim na dalnici tak tam maji obracene prednost!!!
Je to logicke reseni ale logictejsi by byl kruhak mista tam maji dost .... pro "obje" krizovatky ale pisu nevim zda si toto misto "nepletu" ;)

Jak to myslíš s tou obrácenou předností?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud se nepletu tak tam je dejprednost v jizde od Prahy pri odbocovani na dalnici a ja mam prednost pri odbocovani na dalnici od Nehvizd.
Hned v krizovaatce tam "byla" znacka hlavni silnice.Takove je to tam zmatene .....
Je to logicke kamion by nedokoncil odboceni a zustal by stat v krizovatce ale kdo znacky nesleduje je tam celkem problem ....

Upraveno uživatelem Lihous
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky bych mozna nasel jeste nejake video jezdivame tam casto na papani na namesti pokud se tomu tak da rici v Nehvizdech.
A jeste lepsi je to obracene pokud v krizovatce stoji od dalnice kamion neni nic videt a od prahy jede   zavodnik  ;)  to se pak dejou veci ..... / odbocuju na Nehvizdy /
Je to tam proste na prd ale kompetentni to zrejme netlaci vzdit tam bude ci uz je nejake "JEN" log.centrum .....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Havlicek.Lukas napsal:

me kruhace nevadi do doby kdy na nem kvuli nejaky krave co se neumi zaradit stojim vic jak 10 vterin nebo v pripade stare podebradske silnici (611) - kdy sjedu u Stareho vestce z D11a do prahy jsou ty svine snad 4
a to mam dodavku jak tam musi nadavat ridic kamionu

On se taky neumí zařadit ledasjaky dodávkář 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, jarokare napsal:

Tak jsme dneska přišli o Picasso :( (jezdila s ním dcera) . Když jsem odjížděl ze Střešovický nemocnice z kontroly , tak mi dcera volá , že jí na Jirenský křižovatce nedala paní přednost a že auto nepojede , tak otáčím auto a jedu tam . Naštěstí je holka v pořádku , nikomu se nic nestalo , odnesly to jenom plechy , policajti už byli pryč , když jsme s manželkou přijeli , stačilo jenom obvolat pojišťovnu a zajistit odtah na Mělník do práce . Takovej den blbec , ale mohlo být hůř . Teď už jenom vybrat nástupce Citrona (dle mýho soudu už se nevyplatí opravovat), přemejšlím nad 307 1.6hdi , protože holka teď jezdí do práce do Úval a ta nafta by nemusela při těch kilometrech být špatná ...

To autíčko od vidění znám.  Občas jsem ho potkával. Ta křižovatka je fakt dost na prdel. A nehody jsou dost časté vzhledem k hustotě provozu.  Kruháky tam měli být na obou zmiňovaných křižovatkách bohužel jsou tam nějaké problémy s vlastnictvím pozemků.  Je fakt že těch kruháků je tam v okolí hodně ale všechny tam vznikli až v době kdy se tam začali stavět ty skladovací objekty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem si byl ve středu původně jen pro výpis pro firemního felčara na pravidelnou prohlídku. A moje doktorka že mě dlouho neviděla a že co záda a tak jsem tvrdil že v normě a ona triko dolů a vošáhla mi hřbet a na kontrolu jdu 28.2. Ne že bych byl naštvaný aspoň si odpočinu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes tak nějak zvolna jsem přehodil auta v garáži. 807 šla dovnitř a C2 šla ven. Trochu jsem uklidil v 807 a pak jsem pokračoval v od rána rozdělané specialitce. A výsledek :

WP_20180217_003.thumb.jpg.ef17571143b357a3a61f68644ab938a7.jpgWP_20180217_004.thumb.jpg.8a98b2048d2e157dddee863ce81247f0.jpg

Škodovka je pro kolegu a kamaráda a Cé dvojka je pro mě.

Upraveno uživatelem Vena garážmistr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...