Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Tak to mas pravdu ze CNG je zajimava volba i s tim 1,4 motorem - zatim ale trosku omezena moznosti tankovat.
A lepsi auta ano jsou lepsi treba Audi rada 8 Mercedes trida S :D ......
A pak ty v kompromisu ceny nakladu na provoz a atraktivnost pro zlodeje  :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši co s těma kuframa porad máte stejně 95%lidi jezdí 80%kolem komína s prázdným kufrem a vozí vzduch,pokud se mi to nevejde na dovolenou do auta existuje rakev na střeše.... I když lidi na dovolenou stěhují pul baráku....ta octavia ma kufr v pohodě i s bombama,no Peto myslím ze větší než v Mercedesu je....;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Péťa napsal:

Máme tady jednu firemní oktávku s CNG. Jezdí krásně, ale do kufru nic nedáš :o

Trojková? Ta má snad jenom zvýšené dno, jinak ten prostor není o moc menší. A výfuk končí před zadní nápravou. :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to obojetné už z fabriky. Měl naftovou ale od nového roku je v důchodu i otec a už nenajezdi tolik km jako když jezdili oba denně do Prahy do práce ale pořád to prý bude dost na to aby se to vyplatilo. A tohle si koupil s tím že mu to vydrží dokud bude moct jezdit. Nepsal jsem to že bych to chtěl hanět jen mám na to svůj názor. A myslím si že 1,4 obsah je tak dostačující velikostně pro Fabii ale na Octavii že to je malej motor kterej  má výkon vyhnanej turbem.  Jinak samozřejmě že oproti 807 to je auto o pár generací modernější.  Netvrdím že jsou škodovky špatné auta ale mě se s tím nejezdí dobře a hlavně když srovnám cenu s výbavou tak to co má jiná značka jako základ tak to je u škodovky druhý nebo třetí stupeň výbavy. Osobně jsem měl tři stovku,stodvacu a feldu v combiku. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 hodinami, Klemoň napsal:

odkaz nefunguje ošklivý trpaslíku . . .:roker

to bude tim ze nemec je rychlej jak svin, rptooze inzerat sundal driv nez jsem mu poslal prachy :D, tak uz jen sehnat podnaraznik a tu vrchni mrizku a bude skoro hotovo :D

jinak je to sport spodni mrizka na naraznik mondea Titanium S

5761_1.jpg

Upraveno uživatelem Scratch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes krásný pracovní výlet - revize.... Začali jsme v Žamberku, potom do Pastvin - fotka přehrady a lodička jako bonus. :) Potom Králíky (Hedeč byl krásně vidět), potom Letohrad a bezva polívka v místním bufetu Golem a jako třešnička na dortu drobné úpravy pomocí PP2000 jednomu známému na P807 cestou zpět do HK v Žamberku.

 

 

Pastviny1.jpg

Lodička.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, všude i v Králíkách a Letohradu. Jezdím tam pravidelně každý rok na revizi svého hw. Dnes v Žamberku sloužila celkem veselá sqadra. Na ústecko jezdím rád, jednak to tam znám, páč su z Moravské Třebové a taky je tam moc hezky. Když se mi povede, tak si v létě projdu řopíky a sruby od Mladkova. V pátek začnu na Suchém vrchu u vojska, vezmu to přes Lázek do Lanškrouna a pak se uvidí. Asi Č.Třebová, Choceň a V.Mýto.

Kolegy švagr má P807 r.v.2009, nechtěl aby to po zamknutí sklápělo zrcátka. Podle manuálu mu to pomocí ovládání v kabině nešlo zakázat, tak jsem to přenastavil diagnostikou.

Upraveno uživatelem Zodiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm, tak já sem vytočenej. Koupil jsem si krásnou sekeru od husqvarny. Krásná je, ale křivá. kovář to nesrovnal, takže je břit vyosenej. chjo, zas to budu posílat zpátky. To mě tak nebaví!! Poslední rok, rok a půl mám pocit, že nic není na první dobrou. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co teprve dvě .... :myslim      dvojčata  ‹||› :mrk  ... ale to bych musel založit téma "Co jsem udělal před 13 lety" :D

Upraveno uživatelem Sawoy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...