Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Vcera vejlet k sousedum na veletrh hracek Norimberk 2018.


Cesta klasika tam pohoda cestou  zpatky par "ridicu" prudilo pokazde z asi 5ti pripadu ceska SPZ a oktavka .....   :mad: 
Bezny stav jedeme 150/170 dojizdime predjizdejici kamiony a popsane se pririti zezadu a zacne troubit blikat a chovat se jako pacient ustavu ..... Nema kam jet neni kam uhnout ale "TED JEDU JA"


Ostatni jsou prekvapive v klidu a dokonce toleruji pomerne tesne predjeti kamionu - naopak cekaji ze se tam nacpu ale hned po predjeti opustim levej pruh - u nas .... bud jede tak aby rozdilna rychlost byla tak 3km/h a nebo naopak prida aby vytvoril

skoro nebezpecnou "situaci" nanestesti "silna" auta odchazeji a pak vse resi pridani plynu s tu a tam s podrazenim ze 6 na 5  ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dopolko nákup surovin na víkend v HK, pak příprava topení do krbu, venčení blafáka. Odpočinek před noční v kérkonoších, má bejt snad 8 pod nulou, ještěže máme v autě bufík. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska, no vlastně už včera očista auta, komplet vnitřek - vyluxovat, ošetřit kůži, vyčistit palubovku a všechny plasty, vyleštit skla, umýt guberce, provonět interiér a pak mytí z venku, zas vypadá k světu. Odpoledne s manželkou a klukem 3D kino večer uspat děti a vínko u televize. Zítra, vlastně dneska mi čeká naplnit násypku uhlim a vyméct kotel a po obědě oslava čtvrtečního svátku dcerky.

     

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lezu z pelechu po nočním hlídání. Manželce snídu a kafíčko, protáhnout blafákovi tlapky, vykydat krb a zatopit. Zbytek dne hodlám lenošit.

Upraveno uživatelem Zodiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podal inzerát na prodej Laguny a hned přišla nabídka:

ok, mám zájem o koupi, prošel jsem obrázky a popis na inzerátu, ale rád bych věděl, jestli je to možné koupit, protože nejsem v češtině, jsem v Blackheath, ale pokud budeme souhlasit, zaplatím před přepravní společností mi to dovolte dodat.

Tak to asi pošlu a budu čekat na převod peněz :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Haryk napsal:

Podal inzerát na prodej Laguny a hned přišla nabídka:

ok, mám zájem o koupi, prošel jsem obrázky a popis na inzerátu, ale rád bych věděl, jestli je to možné koupit, protože nejsem v češtině, jsem v Blackheath, ale pokud budeme souhlasit, zaplatím před přepravní společností mi to dovolte dodat.

Tak to asi pošlu a budu čekat na převod peněz :D

Pokud nemyslíš smajlík jako že na to kašleš, tak opatrně 

https://www.avizo.cz/blog/pozor-na-podvodne-nabidky-ze-zahranici/

Jinak já dnešek v podstatě proflákal. Ráno upečen od včerejška naložený bůček a hovězí žebírka a odpoledne procházka po vsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsal jsem mu : Není problém, pošlete 1300 liber a vše vyřídím účet nemám, jedině přes poštu

odpověď: Chápu vaši poštu, ale nejsem schopen dělat poštovné paymnent, protože jsem v táboře, dejte mi vědět, pokud platbu může být provedena otherwsie.I nevím, jestli je v pořádku, ale já mohu platit bankovním převodem.

Tak když je v táboře ať si dojede :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem vracel Elu po víkendu domů při té příležitosti jsem se zastavil u otce a  " macešky " . Otec si pořídil nový povoz tak jsem to byl omrknout no co Vám budu líčit otec je zapřísáhlej škodovkář takže má co já pamatuju pátou škodovku v řadě. Tentokrát " Sněhulku "   bílou octávku r.v. 2017 najeto cca 20 000 km ale ta motorizace 1,4 TSI CNG. Je fakt že to auto ještě voní novotou ale je to jen škodovka.

Dnes ráno neúspěšný pokus o start busu  někdo odstavil sice vypnul hlavní vypínač baterií ale nevypnul předehřívač ( bufík) a ten vyžral baterky do mrtě takže jsem musel potupně volat garážmistra aby mi poslal startovací kabely a jiný bus ze kterého jsme to nakonec roztočily. Pak už šichta vcelku v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proberte se z euforie, kámoš co to  zajíždí ve škodě tak nic ekonomictejsiho není a druhý co to měl službni a když jsem s tím jel, tak pohoda. Je to dal jak naše autobusy krom prostoru. 

Upraveno uživatelem Péťa
Necituj předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...