Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

před 20 minutami, Scratch napsal:

Pozvi si moji starou. Ty ta orechovice pojede :D

Mam dve dcery a manzelku k tomu. K tomu retrivrici a obcas i tchyni..... Mi neco povidej :D

Jinak tedy dnes prochajda s mym krivochcalkovym gangem okoreneny neplanovany koupanim kdy nam pes skocil do Popelky :D

Mám dceru Elišku, manželku Moniku, zlaťáka retrievra Elvise, siamku Báru, mourku, Lízu, kocoura  Artuše nalezence a myšku laboratorní bílou Mášu. A děsně mě serou všichni. Nicméně, jsme tu pro to, abychom čelili výzvám... :)

Upraveno uživatelem Zodiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Zodiak napsal:

Já su krajánek, pravidelně jezdím HB, SY, CR, PU, UO, HK, RK, NA, TU, SM, JC.... Zrovna zítra Opočno, Dobruška, Týniště a Kostelec n.O. celkem to spolknu, ale ten Jičín je tak trochu nestandartní, Rumcajs, Cipísek, Manka.... To město je fuckt divný.

Ti dám fuckt divný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, minimaxa napsal:

Po dopoledním lítání po Jičínské nemocnici na pohotovosti ORL jsme se konečně dostali k pozdní odpolední nedělní vycházce.

Ba co víc, minimaxa už ví, co bude příště v neděli k obědu :D

 

 

 

 

 

Jsi se mohl stavit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes s deckama a s manželkou lyžování, počasí super vydrželi jsme lyžovat cca 5.5hodinky,největší radost byla,ze kluk vyjel na velký kotce a sjel velký kopec a vše bez breku.stal na lyžích po 4v životě a z toho byl 3xna dětským kopečku s hřištěm....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, Milan+ napsal:

Ti dám fuckt divný

Já to nemyslel zle, ale to město pohádky nesouzní s architekturou a ty debilní objezdy navíc.... raději do Semil jezdím via Úlibice, Radim, Železnice, Bradlo....

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím s čím jedeš,ale Jc na Sm je projetý od Ulibic raz dva,směr Hradecká,za šrańkama  kruháč první výjezd ,pak první levá a další kruháč zase první do lipové aleje směr Valdice a valíš. Ted komplet průjezdné a opraveno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak vcera jsem byl v podvecer navstivit nasi mistni nove rekonstruovanou Lipu :D, no zas tak moc se nezmenilo..... na dlazbu se natahlo lino, obklad se pomaloval, a vymalovalo se :D, ale vypada to rozhodne lepe. 

Ale co me potesilo nejvic, byl fakt, ze splachli do hajzlu ten patok od gambrinusu a na cepu ted mame Pilsner Urquell (proste hnusny europivo) ale doplneni mi udelalo opravdu radost. Proste Cvikov 11, Radegast 10 a Radegast ryze hořká 12 a ta je opravdu skvělá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...