Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Sedím v práci a čekám na zákazníky 7 dní PEUGEOT. 

Stejně tak jako včera a celý tento týden. Byl jsem tady celý minulý týden včetně soboty a samo sebou tady budu i celý následující týden. To tedy už jen do pátku. Jak to tak počítám je to 18 dní práce a jeden den volno. :myslim  Když pak přijde klient a rozčílí se, že mu nechci dát o dost větší slevu než je ta akční. Tak jsem na něj milej a slušnej. Jak taky jinak.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky


Ono to je i horsi - ja si myslel ze u nas ve Skodovce a jejich system kdy je 10x za sebou a nekdy s dnem volna i 14dnu  .....
Pravda na linkach to bude veselejsi nez u prodejce nic mene byt na neurvaleho zakaznika slusny a v pohode je nekdy moc velky problem!
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest minimaxa

Po dopoledním lítání po Jičínské nemocnici na pohotovosti ORL jsme se konečně dostali k pozdní odpolední nedělní vycházce.

Ba co víc, minimaxa už ví, co bude příště v neděli k obědu :D

 

IMG_20180121_161843.jpg

IMG_20180121_161733.jpg

IMG_20180121_161658.jpg

IMG_20180121_161649.jpg

Upraveno uživatelem minimaxa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já su krajánek, pravidelně jezdím HB, SY, CR, PU, UO, HK, RK, NA, TU, SM, JC.... Zrovna zítra Opočno, Dobruška, Týniště a Kostelec n.O. celkem to spolknu, ale ten Jičín je tak trochu nestandartní, Rumcajs, Cipísek, Manka.... To město je fuckt divný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, minimaxa napsal:

Ve Verchlábe ORL není, v Jilemnici jo, ale ne pohotovost, takže tradá do Řáholce... :D

 

 

Není to blīž do Trauče? Imho, ve Vrchlabí je ten špitál prej dobrej....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest minimaxa

Z Jilemnice už to bylo blíž do Jičína. Jo, teď co to vlastní Penta a ne ten zloděj, bývalý senátor Dryml, je to ve Vrchlabí lepší. 

Upraveno uživatelem minimaxa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Havlicek.Lukas napsal:

jeste tam teda chybi domaci slivovice a domaci orechovice
slivovici si setrim na narozeni 3-ti dcery v breznu a orechovici nechce nikdo chlastat protoze to je moc sladky (ujela mi ruka)

Pozvi si moji starou. Ty ta orechovice pojede :D

před 6 hodinami, Zodiak napsal:

Tvl. To je mazec, tři dcery. Já mám jen jednu, ale ta mi dává sodu. Zvládnout tři a ještě k tomu manželku..... Klobouk dolů. :roker

Mam dve dcery a manzelku k tomu. K tomu retrivrici a obcas i tchyni..... Mi neco povidej :D

Jinak tedy dnes prochajda s mym krivochcalkovym gangem okoreneny neplanovany koupanim kdy nam pes skocil do Popelky :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...