Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

před 6 minutami, Almanil napsal:

Tady v textové podobě asi sotva posoudíme, kdo jak jezdí. A každého vytáčí na cestě něco jiného. Mě například poslední dobou vytáčí řidiči, kteří ve městě jedou 40, ale chodci na přechodu nezastaví. To mi opravdu hlava nebere.

Vím , že nemám citovat předchozí, ale pro jistotu :mad:  - tak toto máme asi oba stejně :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem si byl "zakrvácet". Obyčejně chodím na plazmu jednou za 14 dní, ale taky je občas třeba jít na plnou krev. Mėl jsem kliku, vše šlo jak po måsle. A protože mám navīc volný den, rozhodl jsem se, že udělám utopence. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takj á si to asi rozmyslím, už teď bulím jako želva..... cibule má grády..... :)

Přes cibulové slzavé údolí a pepřokejchance, jsem se v tom neutopil. A utopenci jsou již v okurkové třílitrovce. Krásných 19náct kousků, dva druhy buřtíků...... To bude bašta..... :) A teď rychle po krvi doplnit "erytrocyty", od Nguyena Frankovkou ( on se vlastně jmenuje Huang Cong). No a nechal jsem si udělat dva hezké červené polštářky s logem lvíčka a čtyři šikovné lvíčkem vyšívané chrániče pásů, to vše za necelých 450,-Kč. Červenému krasavci budou slušet. Bába držkovala, ale její šminky stojí víc, o tom žádná. :)

Upraveno uživatelem Zodiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Nálev jen ocet, voda, sūl, špetička cukru a různé koření. Můžu udělat na chuť, až bude sraz v Č.Kostelci. Mám recept od kolegy z jižních čech, tady v Hradci se ujal, myslím kolega i recept. :) A předem děkuji všem za kladné ohodnocení. To jsem opravdu nečekal. :)

Upraveno uživatelem Zodiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro mne byl dnešek vcelku taky náročný. Jediný den volna a od rána jsem lítal jak zběsilej abych sehnal brzdič na levý přední kolo. Pak následovala výměna( předešlí mi krapet přibržďoval) a byl konečně klid.. jen jsem málem zapomněl odvzdušnit brzdy tak by to asi nebylo to pravé ořechové :D proběhla kontrola všech kapalin když už jsem v tom byl a pak hurá domů se umýt.

Následovala cesta do Prahy a vybíral se mobil jako náhražka za můj minulý... no prostě náročný den místo odpočinku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, Zodiak napsal:

Přesně tak, to si jeden říka, jak si odpočine..... no a přitom si toho na ten volnej den naplánuje tolik, že je pak totálně zrychtovanej......

No a důchodci ti vysloveně nestíhaj.... se mám na co těšit.... teda....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já su na tom stejně, mám to za 13........ :)  Taky jsem si myslel, že se dnes "zrestauruju", místo toho kmitám od rána, kvůli dceřino lyžařskému výcviku. Pak vyvenčit "bišonka", který je mým avatarem a jako třešnička na dortu, nařezat pár kulánků břízy a rozfajrovat krb.

20180120_191225.jpg

Upraveno uživatelem Péťa
Necituj předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyčistit krb bylo dnes moje předčasné finále.... prostě dřevo nanosím a zapálím až jindy....

Jenom jsem si dnes potvrdil to, co už delší dobu tuším: činnosti, které vyžadují zvýšenou činnost šedé můry kostkové, musím začít dělat zčerstva od rána.... :aut Po obědě to prostě nende....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   1 registrovaný uživatel

×
×
  • Vytvořit...