Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Dneska bylo fakt krásně. Dopoledne ke kamarádovi do dílny, protože mně už lezou krkem ty pneuservisy okolo, takže i tu píchlou gumu jsem si radši opravil sám, pak oběd v Únětickém pivovaru, procházka na první letošní slanění , a ještě jsem stihl na zahrádce vykopat jeden stromek. Zítra asi ráno s dětma na stěnu a pak si dám tu výměnu manžety na poloose...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska ač mám volno jsem si přivstal a hned zrána jsem harašil na STK . Měl jsem obavu ze dvou nebo třech věcí na Puňťákovy ale prošel na  několik " A " závad. Takže při první registraci v r. 94 celkem dobré skóre. Do večera sesmolím inzerát a budu doufat že jak prošel ME+STK tak se rychle prodá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes po noční, dopoledne do města, dotankovat plnou Verva diesel, ke Nguyenovi pro in vino veritas, naštípat dříví do rodinného krbu, roztopit ohýnek, očista interiéru a mytí červeného krasavce, dvě dvojky u tv a pak asi "chcípnu"...... :)

Zrovna dávají Sedm statečných, tak přidám dvojku a chcípnutí odložím cca o hodinu, pokud tedy nebude spontánní...... :)

Upraveno uživatelem Zodiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 8. 1. 2018 at 7:24, Vena garážmistr napsal:

Dneska ač mám volno jsem si přivstal a hned zrána jsem harašil na STK . Měl jsem obavu ze dvou nebo třech věcí na Puňťákovy ale prošel na  několik " A " závad. Takže při první registraci v r. 94 celkem dobré skóre. Do večera sesmolím inzerát a budu doufat že jak prošel ME+STK tak se rychle prodá.

Dáváš nám sem odkaz na servis a bojíš se se svým autem na stk?:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, Zodiak napsal:

@Milan+ mám pocit, že tam žádný odkaz na servis nebyl, jen popsal jak to to proběhlo. Bo sa mýlim?

Ábo, jsem těch dvojek měl málo :)

Spíš musíš dvojky omezit na jednu,asi je má čong moc echt a utíkají příspěvky.:D

kup si tady dobré vínko

https://www.vinarstvi-kovacs.cz/index.php?&force_sid=2s7ipg191q3ngugd1oaalnrc04&

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:) Děkuji za doporučení, měl jsem jen dvě na chuť. Ráno musím do práce autem, obecně v neděli nemá smysl chlastat. A po té noční, btw na Pomezkách jsem mrznul od devíti do dvou, bych s chlastáním chcípnul už po obědě. Ale debata dobrá.

A obecně, ke Nguyenovi chodím jen pro chleba a mlíko, můj dvorní vinař je firma: xxxxxxxxxx dle pravidel, se tu nemá dávat odkaz, byla by to nepovolená reklama. No a Nguyen je jeho sósed, tak to tak píšu. :)

Jo a Nguyen nenī Čong, kdo to říká, má mezeru ve vzdělání. Nguyen nebo Thran píše latinkou, Čong nebo Li rozsypaným čajem.

Upraveno uživatelem Zodiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Milan+ napsal:

Dáváš nám sem odkaz na servis a bojíš se se svým autem na stk?:myslim

Za a) napsal jsem že jsem měl obavu ne strach což je myslím si rozdíl.

     b) u auta s rokem výroby 94 je obava na místě u každého protože auto můžeš 100% přichystat ale cokoliv se může pokazit. Navíc jsou věci mezi nebem a zemí při kterých na jedné stanici vyletíš bez mrknutí oka a na druhé takovou věc ani neregistrují.

    c) neznáš že " Kovářová kobyla chodí bosa" ? 

Upraveno uživatelem Vena garážmistr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 7. 1. 2018 at 13:12, vendelinek napsal:

Mě už taky nestojí,dneska  mi s ním i mamina pomohla :D 

bylo to rychlý,aje to ,ted budeme čekat na další svátky :D  

    

Tak to (si) pomalu začni malovat vejce :aut   (výklad ponechám na Tobě):D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes v práci, já se těch hor asi nezbavím, Velká Deštná Masarykova chata, zkontrolovat opakovač, psv, akumulátor, flashnout nový fw a očistit kryt antény od ledu a rampouchů. Venku sice jen -8st., ale fučel vítr, takže i přes drtiče mrazu kosa jak sviňa. Klepal jsem se v autě až do Třebechovic. Ještěže mě doma čeká dobrota od Nguyena. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...