Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Ráno v 7 jsem přišel z práce domů po čtyřiadvacítce

zhruba2 hodiny prospal a šlo se dělat do kuchyně

Vyčistit fritak,novej olej,hromada řízků,asi 25, následovala kombinace brambor cibulky vejce okurky nakrájený salám+ingredience,tatarka helman,hrasek Mrkvička,z toho vznikl brsalat,

Když bylo hotovo,honem na chlebíčky,další víc než hodina a pak za jednou babičkou a pak za druhou babickou, docela náročněj den

Ochutnal jsem řízek s bramborovým salátem jak se povedlo,klasika jak vždycky,povedlo se,mňam,teď už po večeři ležím a zaviram oči a jdu spát,zítra brzo ráno opět do služby

Bylo toho dost  24 hodin na nohou,už jsem se těšil na tuhle chvilku žádná telka,žádný zbytečný kafrani,teď už rovnou do postele,potřebuju si odpočinout a vyspat se,zítra to bude nemlich to sam,aspoň doufám ,že už jen kratší směna 12 hodinová ,večer ještě musím dodělat další chlebíčky abych už měl klid a hotovo ,pak už budu jen odpočívat a žrát a žrát 

A večír rozdat dárečky.  

Dobrou jdu chrápat

  .

Upraveno uživatelem vendelinek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vendelínek dělá někde na ostraze v Humpolci jestli si to dobře pamatuju. Co si pamatuju jistě tak běžně dělá " dvanáctky" ale asi už i u ostrahy je nedostatek lidí tak táhnul " čtyřiadvacítku ".

No mě dnešním ránem končí " vánoční prázdniny"  které jsem si letos prodloužil o jeden den takže 21-24 jsem " prázdninoval ". A dnes ve 14 mi začíná zase normální provoz. Dovolil jsem si ten luxus že jsem za tři dny volna vůbec nic nedělal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To byla výjimka 24 hodin v celku jsem měl na mysli tak, že jeden den jsem stával brzo ráno aby se stihlo nakoupit všechno co je potřeba, doma připravit dopředu na vaření ,pečení na svátky, obejít obě babičky s dárkama, večír jsme přijeli a pak hned na noční , takže jsem se dostal domu až druhého dne přesně po 24 hodinách :(,to už je docela člověk uchozenej a učochtanej a je toho "plný brejle" 

Vcera už opět noc,dneska už jsem opět ve střehu :nevim 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nase vanoce jsou skutecne vesele .....  :)

V patek nam jedna pozorna pani odrela blatnik u auta - nastesti to bylo vzajemnou dohodou a asi vuci letum k autu nic velikeho.

V sobotu jsem odvezl brachu na pohotovost pekne stravene odpoledne a po cca 5 a 1/2 hodinach cekani nam bylo oznameno ze si ho tam nechaji .....
Vcera jsem byl tak nejak na cestach - co doma ze / sam / tak ze se" objeli" hrbitovy navsteva u brachy a pak Police n.M. a s vecerem Praha nasledne Brno a ted jsem se nejak probral .... a pojedeme zase do sveta.

Alespon si kluci uziji a me to nejak nevadi .....
Zitra asi Podebrady Praha Teplice Decin MB Liberec a pak vesele domu .... Nic mene  radeji bych jel obracene bylo by to klidnejsi po dalnici.

Pekne Svatky vanocni  ....  :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proboha kam za jakým účelem takhle jezdíš o Vánocích?
Včera jsme byli večer u tchánových a musím říct, že se společně se Zuzčinou segrou zbláznili, no spíš ona. :D Nevím jestli jsem mám dávat fotku stromečku, aby to nebyla nějaká provokace. :D
Ale z tohohle mám radost. Moje "ježíšková" se trefila. :super
a183dcb673c7656ef0278de9fa78483c.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kam - ja s oblibou pisu "jen tak" ale je hromada lidi kteri prileti prijedou a nebo se taky jen tak rozhodnou nekam cestovat a ne kazdy zustava na suchu - budeme tomu rikat vzajemna pomoc ;)
No a co doma sam - tak takhle me to uteklo byl  jsem mezi lidma a ti co "meli sluzbu" mohli byt naopak doma ... Myslim ze to neni az tak nepochopitelne  :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tri hodiny na veterine...puvodne banální problém se zvrtnul v akutní zanet dělohy a nasledne zivotne důležitou operaci psíka...prezil..sice bez vajecniku, dělohy...a ještě ji vzali slezinu...ja lehčí o osmicku...a zdaleka to není poslední vydaj...a nastává další boj o vyleceni zbytku zánětu a zabraneni zánětu do ledvin....

už aby tenhle rok byl za mnou...:roll

 

 

WP_20171228_001.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 54 minutami, Fruktis napsal:

tri hodiny na veterine...puvodne banální problém se zvrtnul v akutní zanet dělohy a nasledne zivotne důležitou operaci psíka...prezil..sice bez vajecniku, dělohy...a ještě ji vzali slezinu...ja lehčí o osmicku...a zdaleka to není poslední vydaj...a nastává další boj o vyleceni zbytku zánětu a zabraneni zánětu do ledvin....

už aby tenhle rok byl za mnou...:roll

 

 

Tak ať to vše dobře dopadne.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...