Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Však píšu,že ho má pěkný,už jsem se různých regálů ve sklepě nadělal taky dost,proto už do mokrého sklepa ho dělat nebudu,při dnešních cenách se  to nevyplatí. A to tu mám regály v místnostech ve sklepě dlouhé 4m. Tak je dnes jednoduší tam koupit ty pozink sestavy.:D:papa

Upraveno uživatelem Milan+
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes casneji z rana presne v 6,19 se me veskere tesneni na aute kolem dveri zeptalo  " copak jsi delal na podzim :aut " a ja se skrabkou v ruce nastartovanym bufikem mohl odpovedet nic
ta svicka lezi na ponku ...... :(
Po oskrabani oken jedny dvere se " slitovali " ja nastartoval a sel dalsi presvedcovat aby se " dovreli ..... :myslim
Odpoledne bude jistota co budu delat :D

Vecer na 0°C rano -8°C chvilku i -9°C

Upraveno uživatelem Lihous
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemám rád předvánoční šílenství, nákupní horečky a vůbec všechny tyhle s*ačky okolo, tak už léta před vánoci prostě mizím pryč. Dřív jsem jezdil s dětmi do lázní, loni a teď si žena vymyslela hory. Tak tady coby skoro nelyžař spokojeně brousím modrou a červenou sjezdovku, na které je celkem max. 10 lidí... a vrátíme se, až bude po vánocích :)

snih1.jpg

snih2.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, radim.1008 napsal:

Taky jsem měl obavy u 5008. Gumy mám natřený, ale i tak to dokáže přimrznout. :bacha Prý to nakonec šlo, těžko, ale šlo.

 

před 5 hodinami, Klemoň napsal:

jj potvrzuji Radima. Jak je mokro a pak mrzne, tak nepomůže ani lůj ani chemie - prostě se to přilepí. A ještě se stane monolitický blok ledu přes kliku :bojim

webasto a je klid :D

jinak ja vzdy mazal velrybim tukem a nikdy nic.....

Upraveno uživatelem Scratch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...