Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

dnes v servisu - potrebuji nakodovat nove klice "utopil sem je"
trochu predpokladana odpoved - zajed si do forda tam ti to za 2500 klic + 1500 nakodovani udelaj
OK - to si radsi opravim zamek ve dverich a budu zamykat rucne :P

zamek funguje - auto zamyka odemyka - jen musim vyresit to zasrane zamykani nakladovky po rozjezdu

EDIT: po 2 dnech nadavani na Forda se mi cental sam opravil
asi to nejaka ta lisej zelena spojila a zacalo to zase fungovat

Upraveno uživatelem Havlicek.Lukas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes, dovolená. Předvánoční úklid a debordelizace garáže, než přivezu opravenou 3008u..... A jak tak hezky šajní sluníčko, nakopl jsem skútr a byl jsem se projet. Moooc hezké to bylo, až jsem tu debordelizaci musel odložit na zítra. ?)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes jsem měl trošinku hektično.  Na ráno máti objednala holičku s tím že já tam máti odvezu při té příležitosti si nechám taky tu kedlubnu oškubat pak že bude ondulovat máti a pro tu že tatík zajede a nechá si taky obrat kedlubnu. Ráno přijdu k našim a máti oteklou pusu že ji bolí zub a že k holiči nejde. Tak jsme s tatikem jeli samy na 9 co jsme byli objednání tam ještě nějaké bábě vytvářela hlavu z toho jejího květáku. A já jsem přišel na řadu 9,30 po 10,15 jsme byli doma rychle jsem hodil sprchu a fofrem do práce na zálohu kde jsem měl být po 11. Ve 13,10 jsem dostal práci místo kolegy který zaspal na odpolední naštěstí ho výpravčí dokázal vzbudit takže jsem to jen odvezl otočit a předat to pak tomu kdo to měl jet domů jsem dojel cca v 16 .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem se dnes pustil do renovace asi 40 let staré dřevěné stoličky. Jde to pomalu, těch osm vrstev různých barev musí dolů opatrně. Vrchní desku beru pásovou bruskou a na zbytek Aku vibrační delta brusku, kterou jsem dostal od mého dobreho kamaráda k narozeninám, a konečně našla svoje využití. Až bude hotovo vč. laku, dodám foto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám v garáži na zvedáku Puňtáka chystám ho na STK a následnou cestu do světa.  Tak jsem dnes obrousil dveře co jsem vykytoval v týdnu fouknul jsem to sprejem žádná krása ale funkčnost a kvůli STK. Dopoledne jsem odmrazil mrazák. A teď budu trochu odpočívat a sbírat hlavně psychické síly na příští týden kdy mě čekají dvě ranní na 207 což je teď v předvánoční době superopruz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi jak vena - sbiram sily na pristi tyden
cekaji me nastesti jen 2 dny - v pondeli ma kolega dovolenou jeho dcera jde na promoci - takze 3 trasy musime ujet ve 2 lidech - ne ze by to neslo i normalne ale to mnozstvi
a v utery jedu trasu na mesic - kvuli vanocnim svatkum - takze cca 2 nasobne nakladky - snad si nebudou moc vymyslet
a pak severni morava na vikend k prarodicum

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Regál máš pěkný,ale při dnešních cenách se to už ani nevyplatí dělat. A to máš za vratama závěs jako tepelku?  Je fakt ,že ty lamely jsou hodně slabé.

Taky jsem ted počítal regály do" mokrého" sklepa a když vezmu cenu dřeva,práce,šrouby nerez atd,zlatý svatý regály průmyslové bez depéhá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...