Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Jo ráno volání o pomoc bylo k jiné akci a ta se nepovedla.  Budu se muset asi poohlídnout po jiné diagnostice tahle poslední dobou nechce makat nebo spíš nechce makat ten noťas přes kterej to honím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem si vzal zdravotní volno , no nechtělo se mi do háku. A opět jsem opravoval kotel. Teď už to snad bude fungovat. Dnes jsem byl ráno u kámoše na prodejně objednat něco do dílny. A pak jsme byli s partou kamarádů v Lysé nad Labem na výstavě Kola 2017 je to spíš taková menší akce ale pár zajímavých aut tam k vidění bylo. Odpoledne jsem tak jakože relaxoval protože venku bylo nicmoc počasí a do dílny se mi nechtělo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, Vena garážmistr napsal:

Včera jsem si vzal zdravotní volno , no nechtělo se mi do háku. A opět jsem opravoval kotel. Teď už to snad bude fungovat. Dnes jsem byl ráno u kámoše na prodejně objednat něco do dílny. A pak jsme byli s partou kamarádů v Lysé nad Labem na výstavě Kola 2017 je to spíš taková menší akce ale pár zajímavých aut tam k vidění bylo. Odpoledne jsem tak jakože relaxoval protože venku bylo nicmoc počasí a do dílny se mi nechtělo.

bylo tam bile subaru impreza s oranz koly? Jestli jo, tak to bylo Kupce co mel kdysi Smoulinku :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Člověče Subaru tam v  hale z tunningama nebylo. Hlavně tam byly koncernovky VW jedna C4 nějaký báwo. Ono celkově tam moc aut nebylo protože v Letňanech na PVA byla taky nějaká taková akce tak bylo hodně lidí asi spíš tam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic, protože je to tu v takovym bordelu..!!!! Přezouvám služební tři hodiny... To fakt nemá chybu...!

Náš sklad pneumatik, zimní vracel jakýsi poskok brigádník... A vrátil je tak, že 2 kola sou moje a 2 z Golfa, který se na jaře prodal...., tak volám paní, co si ho koupila, že máme asi přehozená kola.. Poslala mě do svého skladu... A ejhle..? Její zimní kola tam vůbec nemají..?  Takzě teď čekáme obě jak se k tomu sklad postaví...! Ona na letních já aspoň jednu osu obutou...! No bordel na bordel...

co si člověk neudělá sám... :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak u " firemních flotil " je to asi normální že jsou kola uskladněný u partnerských servisů. Nevím nějak si nedovedu představit kolik místa je potřeba na uskladnění kol třeba flotily z AŠ kde působí Weri 605 . Jeden čas jsem skladoval 4 sady kol a v garáži to zabralo paletové místo a to byli kola naskládané dvě sady na sobě.  Problém je v tom že u gumařů je to s prací mizerné resp. nápor je cca týden v kalendářním časem přezouvání a pak třeba týden když přijde opravdu zimní počasí, jarní přezouvání většinou nebývá tak náročné no a velké většině pneuservisů se nevyplatí držet x zaměstnanců celý rok takže to řeší brigošema na které ale většinou není spolehnutí páč brigošové se řídí heslem odkroutit šichtu zkasírovat prachy a víc mě nezajímá.

Já měl dnes poslední ranní z turnusu zítra volno a od Pá do Po odpolední. Byl jsem si vyzvednout naviják se vzduchovou hadicí do dílny. Protože mě tuhle jak jsem bráchovy přezouval ochechul naštvala ta tvrdá hadice se kterou se nedá normálně dělat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ráno nezačalo nejlíp, protože na mě vystartovala nějaká mamina, že jsem ji malém přejel dceru, tak jsme si chvíli vyměňovali názory. Poté mi oznámila, že jsem: "úplný kretén" a zabouchla dveře. Když jsem od školy jel do práce, tak jsem potkal bouračku dvou fábií. Zastavil jsem a naštěstí mi paní řekla, že jsou v pořádku a už čekají na PČR. Zbytek dne už naštěstí v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo tak taky sem rano zacal trochu nestandartne - sluzebak me zradil - byl jsem rad ze na 30-ty pokus sem nastartoval a doskakal na firmu
tam se anabaze opakovala - takze do servisu a kdyz na me mladej servisak vyrukoval s tvrzenim ze to je jen starter poslal sem ho slusne do prdele - mlady ucho co si mysli ze rozumi vsemu
sem zvedavy s cim zitra prijdou
takze jsem skodil do kary kolegy a dali si standartne zdvojenou trasu :P

pokud to optavdu bude starterem - asi zacnu uvazovat o tom deaktivovat ten nesmysl fordu - zamykani nakladovky po rozjezdu - tim clovek skoro 40* denne vypina motor jen aby otevrel nakladovku a vyndal zbozi

Upraveno uživatelem Havlicek.Lukas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...