Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

V 6. 8. 2017 at 13:39, Klemoň napsal:

@FrantaCV no ja s tebou na 100% souhlasím :super

Ale myslím ze Vena to tak myslel taky. Psal o normálním člověku. 

Ne o magorovi v Bentley který vybočuje doprava aby se podíval zda něco nejede a pak se vrhne vlevo na předjíždění kde málem způsobí celni střet. :bacha

Vše na kameře při včerejší cestě na dovolenou. 

Kdyby ten predjizdeny a ten co jel v protisměru nevylizali krajnice, tak jsme byli ve zprávách. :bojim

 

Tak jsem ten záznam konečně upravil na "13 kopii VHS" :o   a podívejte se jak se dá taky "inteligentně" předjíždět  :bacha

Komentáře na pozadí si nevšímejte . . . :mad:

Bentley - jak nepředjíždět.mov

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ooo ono to nemusi byt zrovna Bentley ale klidne i normalni traktor .....
Ten Superb v tom byl trosku nevedic co bude nasledovat a troubil jsem prave na ten traktor ten nam tam najel jako ze se nic nedeje ono by se nic nedelo kdyby i v protismeru uz nejelo auto - pri tom druhem jsme prisli "skoro" zase o prdel ..... :(
 Samozrejme mame i plne HD ......

Cesta do prace velice vyzivna pro brzdy - upravena verze zvukova.avi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes se 207ma vrátila od jednoho doktora a zítra jede k druhému.

Má nové rozvody, řemen příslušenství, olej, filtry (olejový, palivový, vzduchový), výměna kapalina nemrznoucí i v brzdách, objevena prasklá spona na prachovce na kloubu u pravého kola - doplněno mazivo a spona nová a nakonec i vyměněn spodní čep u levého kola (to bylo vlastně vedle rozvodů a oleje to, proč tam auto jelo)

A protože je celý spodek rezavý jak liška (vůbec nevím proč když 308ma o rezu nic neví):myslim tak zítra jede k druhému mechanikovi na nástřiky dutin a celého spodku (samozřejmě po odrezení).

A pak můžeme hrdě vyrazit na STK :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl jsem dneska omkrnout moji bývalou 307 a už startuje ale stále je to běh na dlouhou trať. V životě jsem neviděl svítit všechny kontrolky najednou při jízdě, totální maras. Jinak si užívám týdny bez auta (škoda že tu není pivní smajlík)

Upraveno uživatelem Tony Stark
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, radim.1008 napsal:

Až tě doma naštvou budeš mít kam jít. :D Pěkný domeček. Jen mi prozraď, jak budeš tahat lepidlo na tu boční zeď skládku, když tam máš palisádu? :myslim
Já dnes akorát posekal zahradu.

je tam 30cm prostoru,hubeny vietnamec se tam vejde...

ne dá se tam protáhnout sednout na palisády a natáhnout,nebo lehnu na keře a natáhnu se tam....neboj to jsem domyslel takový hovado nejsem,abych tam nechal kus holý zdi....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 18. 7. 2014 at 23:25, Radek Hurvajz napsal:

zase vlákno o ho..., že vas to baví:myslim

[upravil dne 18/7/14 23:26 od Radek Hurvajz]

kto by bol povedal ze toto vlakno bude mat po troch rokoch vyse 4300 prispevkov :D

aby som len tak neplacal blbosti tak ja som dnes povysaval cely dom :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...