Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

 Včera jsem dával dopoledne 807 do garáže protože hlásili bouřky a kroupy a chtěl jsem opravit kliku na levých šoupačkách bohužel zámek se rozlomil tak jsem alespoň odstranil ty volně plandající kousky aby to neudělal ještě větší škodu a zase jsem to poskládal dohromady naštěstí fungují na tlačítko. A dnes ráno jsem se zavřel do garáže a nalepil jsem folii na okno na pátých dveřích. Boky kufru už mám zatmavené delší dobu ale na ty pětky jsem se nemohl dokopat. Po obědě jsem 807 opláchnul a protože večer v TV je zas kulový asi půjdu do garáže a zkusím ji naleštit tempem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera večer jsem se pustil do už dlouho odkládaného, poslední "větší" servis na 806. Obnáší to výměnu předních tlumičů a pružin (ani jedno není nijak akutní, spíš pro pocit), rozvoďáku, vnějšího řemene a napínáku, a 3 nebo 4 hadic chladícího okruhu a topení. Využil jsem toho, že jsem včera jel dlouho trasu, takže vše bylo pěkně zahřáté, po dojezdu vypustil převodový a motorový olej, a udělal aspoň levou stranu (kde přesně hrozí, že povyjede poloosa z převodovky a převodový olej stejně trochu vyteče). Takže zatím mám vlevo tlumič s pružinou, vyměněný olej v převodovce, vyměněný motorový olej s filtrem, a dneska pauzu :) Zítra brzy odpoledne se vrhnu na zbytek... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...