Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Asi porovnavam hrusky s jablkama ale dnes stalo na dilne pravda je to novejsi model ale i starsi ten vejfuk koncovku nemaji tak ostre varenou a trasovanou.
Ale je jen mozne ze me to prijde jako jine .....??
DOPLNENO jeste o jeden model - ma to tam podobne jako ten z PL ale ne tak ostre ....

180720172097.jpg

280520171912a.jpg

Berlingo.jpg

Upraveno uživatelem Lihous
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ono berly i partneri maj ty koncovky nahouby

 

 


jinac dnes odpolko mensi setkani citroenaku kdyz vezmu 2 kousky u me na dvorku tak pred barakem XM 2,1 TD a Xantie 2,0i s cipem od cimbu
pokecali vymenily par dilu a najednou 3 hodinky v pr***** - sakra jak ten cas leti pri prijemne konverzaci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes? Stačilo, že jsem vytekl na úřadě. V devět jsem šel přihlásit auto. Nejdřív zjištění, že jim nefunguje objednávkový systém, potom po dvou hodinách čekání v improvizovaném pořadí, že jako v 11h. jdou na oběd a na řadu přijdu ve 12:45. Fajn, taky jsou to lidi, co mají hlad. O půl jedné jsem byl zpátky a na řadu šel ve čtvrt na dvě. A výsledek po čtyřech hodinách čekání? Jé, to máte dovoz. Ten vám dnes na počkání neuděláme, koukněte pane, co je tu lidí a dovoz je tak na hodinu. By nás lidi sežrali. A že prý do pátku to bude hotový. V tu chvíli jsem ji chtěl sežrat já. :bacha Ale hlavní starost zaplatit poplatek za přihlášení a jakou to splňuje Euro normu. :bacha


Úřad překvapil, mám značky. Volala už včera po obědě, že přihlášení mám hotový. Celkem jsem zíral. :super
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj ... ono se to nezdá, ale když vezmu poměrně běžnou krokev 100/140 tak má obvod 0,48 m ... domeček 10 x 10 ať nežeru, sklon střechy 45°... tj. délka krokve 8 m, metr přesah ať je to hezký :-)  ... jedna strana 13 krokví, celkem 26 x 8 m = 208 bm x 0,48 = 104 m2 a krát dvě (dva nátěry) je zas těch 208 m2 ... latě 13 bm v rozestupech 0,5 m to je 15 ks jedna strana, celkem 30 x 13 bm = 390 bm, profil kolik .... 30 x 50 třeba ... obvod 0,16 m a plocha přes 60 m2 ... dva nátěry 120 m2. To už je celkem 320 .... k tomu pozednice, vaznice, kleštiny ... a jsme tam.

Jinak včera zámek Stránov, v Mnichově Hradišti to bylo na dlouho tak zůstalo jen u oběda a pak jsem udělal dobrej skutek a vzal ženu s dětma za kámoškou na kafe do Skalice u Č.L. Nakonec to hodilo přes 200 km.

Dneska žena poseká zahradu a děti uvařej oběd (nebo obráceně? ... už nevím .. uvidíme), odvezu trávu a větve do sběrnýho dvora, přerovnám na místo "pro strejčka Příhodu" asi 50 cihel a pár obrubníků a sepíšu inzeráty na gumy a disky co mi přebývají ... a popřilepuju opadaný plasty v autě ... už je toho nějak moc (kryt madla zadních dveří, kryt repro vzadu, plast C sloupku). Taky se chystám zrepasovat světla, ale den má jen 6 nebo 7 hodin ... tak snad zejtra.

Jo a taky mi nějaká italská umělkyně (nebo možná českej umělec) nabořil/a zadní nárazník a vlomil jeden parkovací senzor dovnitř. Zůstal funkční, ale jak se kinklá na drátech v tom nárazníku tak na zpátečku ječí pořád. A to bude piplačka na půl dne s tím něco udělat.

Upraveno uživatelem Sawoy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Sawoy napsal:

jj ... ono se to nezdá, ale když vezmu poměrně běžnou krokev 100/140 tak má obvod 0,48 m ... domeček 10 x 10 ať nežeru, sklon střechy 45°... tj. délka krokve 8 m, metr přesah ať je to hezký :-)  ... jedna strana 13 krokví, celkem 26 x 8 m = 208 bm x 0,48 = 104 m2 a krát dvě (dva nátěry) je zas těch 208 m2 ... latě 13 bm v rozestupech 0,5 m to je 15 ks jedna strana, celkem 30 x 13 bm = 390 bm, profil kolik .... 30 x 50 třeba ... obvod 0,16 m a plocha přes 60 m2 ... dva nátěry 120 m2. To už je celkem 320 .... k tomu pozednice, vaznice, kleštiny ... a jsme tam.

Jinak včera zámek Stránov, v Mnichově Hradišti to bylo na dlouho tak zůstalo jen u oběda a pak jsem udělal dobrej skutek a vzal ženu s dětma za kámoškou na kafe do Skalice u Č.L. Nakonec to hodilo přes 200 km.

Dneska žena poseká zahradu a děti uvařej oběd (nebo obráceně? ... už nevím .. uvidíme), odvezu trávu a větve do sběrnýho dvora, přerovnám na místo "pro strejčka Příhodu" asi 50 cihel a pár obrubníků a sepíšu inzeráty na gumy a disky co mi přebývají ... a popřilepuju opadaný plasty v autě ... už je toho nějak moc (kryt madla zadních dveří, kryt repro vzadu, plast C sloupku). Taky se chystám zrepasovat světla, ale den má jen 6 nebo 7 hodin ... tak snad zejtra.

Jo a taky mi nějaká italská umělkyně (nebo možná českej umělec) nabořil/a zadní nárazník a vlomil jeden parkovací senzor dovnitř. Zůstal funkční, ale jak se kinklá na drátech v tom nárazníku tak na zpátečku ječí pořád. A to bude piplačka na půl dne s tím něco udělat.

Jenže tady staví zahradní domek ne barák.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... a japa já to mám tušit? :myslim :D ... když někdo používá výrazy jako vazba, trámy ... tak nečekám garáž na sekačku 4 x 4 ... a vůbec ... 10 x 10 není barák a třeba má tlustý trámy a hustě latě a natírá i bednění a palubkovej podhled acojávímcofšechno ... ;)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mám po mámě ... ta si na starý kolena myslela, že seriál musí mít právě a jen 13 dílů ... jak to mělo míň nebo víc, nebyl to seroš. A já cokoliv pod 13 x 13 neberu za barák :D

Pane kolego ... humor, sranda nadsázka .... nic ?? Je léto ....:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a máme jasno se "zahradním domkem" ... :D to jsem ty krokve trefil ... a zdá se že jich je dvacet, to jsem moc neprohádal. Tak to bude domek tak 8 x 6 .... Ale teda kleštiny 8 x 18 potěš pámbu ... to je z katru kde řežou s odolnosti proti KATRině  ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...