Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

jelikoz se blizi datum konce STK na manzelcinem aute zacal sem resit proc sviti kontrolka ABS
kdybych nebyl debil a nenechaval to na posledni chvili mohlo to byt uz opraveny

zjisteno vadne cidlo ABS u spolujezdce - takze zitra si v AK vyzvednu nove za krasnych 989 kc :P (zaslepeni kontrolky je levnejsi ale ....)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se dneska přesunul i s maželkou 421 km na východ do Beskyd.Nemile (ne)překvapila D1 (hopsaštráse a zdržení před zúžením za Brnem na Vyškou) a mile překvapila spotřeba na autě, co  má 187 kkm a 2.0 HDi motor a není nejlehčí.

IMG_20170716_172248.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem neudělal nic protože jsem se celej den válel po sobotním náívratu z IT. "Povedlo se" na trase Lignano-Villach-Salzburg-Linz-Budějovice-Praha 7,4 při průměru 89 km/h (tam přes Rozvadov-Regensburg-Mnichov při stejném průměru 7,1).

V souvislosti s výše zmíněnou (RichVa) hopsaštráse D1: před týdnem tam z pátka na sobotu ve dvě v noci kolem Mnichova a skoro až k Salcburku velké opravy dvou jízdních pruhů v délce celkem určitě kolem 100 km, ve zbývajících třech i v tuhle dobu souvislý provoz .... až na drobné výjimky to jelo pořád 60 - 80 km/h a hlavně - v těch dvou zavřených se i v hustém dešti makalo. Osvětlení jak někde na stadionu, frézy, finišery, montáže svodidel, stříhání zeleně .... desítky a desítky lidí. Vzpomněl jsem si na to předevčírem když jsem od Budějic na Prahu míjel desítky a desítky .... opuštěných strojů.

No a pokud se někdo chystáte zejména nějakou sobotu na rakouskou A10 směr Villach a dál do IT nebo po A11 přes Slovinsko do Chorvatska (nebo obráceně po A2 od Grazu na Klagenfurt) a chcete jet ve dne, tak asi o den dřív: že se to tam courá když jedu z IT protože se to na A10 sjíždí od jihu z A11 a trochu i od východu z A2 jsem zvyklej, ale to co jsem viděl v protisměru jsem zatím znal jen z fotek na netu - směrem od Salcburku na Villach svítila v obou pruzích před Kroislerwnadtunelem červená a následovalo totální parkoviště v délce 16 km. A protože dál za Villachem to po A2 směrem do IT frčelo, musela být totálně zasekaná A11 do Slovinska - nejmíň od Karavanketunelu. Tak ať Vás to nikoho nepotká, zase jsem si liboval že tam jezdím na noc - tohle bych zažít nechtěl, ty lidi tam stáli hodiny a hodiny, leckde bez možnosti kousku stínu .... brrr ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@minimaxa nevim kam na to chodite, ale mate to krasne. Moje milovane kremenace :D

ja nasel jen par hribu, par hnedaku, dva kovare, tuny cervavych babek, dve bedly, ale les byl plnej klouzku. Takze pujdou do octa, dohromady jsem to cistil 7 hodin. Vymenim trosku susenych kremenacu za sklenicku klouzku v octu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes? Stačilo, že jsem vytekl na úřadě. V devět jsem šel přihlásit auto. Nejdřív zjištění, že jim nefunguje objednávkový systém, potom po dvou hodinách čekání v improvizovaném pořadí, že jako v 11h. jdou na oběd a na řadu přijdu ve 12:45. Fajn, taky jsou to lidi, co mají hlad. O půl jedné jsem byl zpátky a na řadu šel ve čtvrt na dvě. A výsledek po čtyřech hodinách čekání? Jé, to máte dovoz. Ten vám dnes na počkání neuděláme, koukněte pane, co je tu lidí a dovoz je tak na hodinu. By nás lidi sežrali. A že prý do pátku to bude hotový. V tu chvíli jsem ji chtěl sežrat já. :bacha Ale hlavní starost zaplatit poplatek za přihlášení a jakou to splňuje Euro normu. :bacha

 

A ráno mě vzbudili pracanti. To ta třítýdenní dovolená pěkně začala. :D

40bb44848b4ead9e9d75be187329c1ed.jpg

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, radim.1008 napsal:

Dnes? Stačilo, že jsem vytekl na úřadě. V devět jsem šel přihlásit auto. Nejdřív zjištění, že jim nefunguje objednávkový systém, potom po dvou hodinách čekání v improvizovaném pořadí, že jako v 11h. jdou na oběd a na řadu přijdu ve 12:45. Fajn, taky jsou to lidi, co mají hlad. O půl jedné jsem byl zpátky a na řadu šel ve čtvrt na dvě. A výsledek po čtyřech hodinách čekání? Jé, to máte dovoz. Ten vám dnes na počkání neuděláme, koukněte pane, co je tu lidí a dovoz je tak na hodinu. By nás lidi sežrali. A že prý do pátku to bude hotový. V tu chvíli jsem ji chtěl sežrat já. :bacha Ale hlavní starost zaplatit poplatek za přihlášení a jakou to splňuje Euro normu. :bacha

Do patku? :) V Praze si na to bezne berou mesic.

PS: Co to je na fotce za skladku palet? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tos musel na úřad sám? To ti evidenčku a přehlášení neudělal prodejce? [emoji33] 

Evidenční kontrolu mi udělal prodejce, ale přihlášení jsem nechtěl. Jezdil bych totiž s Béčkem.

 

Do patku? [emoji4] V Praze si na to bezne berou mesic.

PS: Co to je na fotce za skladku palet? [emoji3]

 

Takže, ještě můžu být rád. :myslim Ty palety to je soused. Když prší tak otevře stodolu a opravuje palety. Následně je nejspíš prodá. [emoji3]

 

Ještě jsem dnes posekal půlku zahrady, než mě vyhnal déšť.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, radim.1008 napsal:

Evidenční kontrolu mi udělal prodejce, ale přihlášení jsem nechtěl. Jezdil bych totiž s Béčkem.

Lepší než s Áčkem :-)

A dnes prý můžeš přihlásit auto kdekoli - tak jsi mohl vyjet na jiný úřad, kde jim to funguje a mají málo lidí. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, RichVa napsal:

Lepší než s Áčkem :-)

A dnes prý můžeš přihlásit auto kdekoli - tak jsi mohl vyjet na jiný úřad, kde jim to funguje a mají málo lidí. 

To můžeš to je pravda. Ale pokud chceš " domácí značky " tak stejně musíš na úřad který máš nejblíž. A pokud chceš značky na přání tak můžeš na kterýkoliv ale na tom samém si je objednáš a pak i vyzvedneš.

Když jsem kdysi přihlašoval Berlingo to bylo taky dovoz tak to trvalo skoro 3 týdny protože technik přes dovozy úřadoval jen Po +St takže jedno pondělí jsme mu tam dal všechny podklady on to kontroloval dva týdny a třetí týden ve středu jsem to jel dohlásit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 hodinami, Charlie 1 napsal:

ja jsem natiral vazbu a latě spotřeboval jsem 7l=350m2 uff jsem hotovej jdu do vany a spát zítra s dětmi Mirakulum cely den pohoda..:roker

Na vazbě a latích 350m2 a 50m2 z litru?  Asi tam přiskočila nula ne?:)

 

Upraveno uživatelem Milan+
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...