Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

https://www.citroenclub.eu/forum/download/file.php?id=1023

před 15 hodinami, Hafity napsal:

A co ty napůl zakryté kanály (na první fotce vlevo, na druhé nahoře) :myslim

Hafity ,porovnával jsem to s origo obtiskem z foto a ty kanály jsou slepý,ale i tak díky za upozornění ....mě je spíš záhadou ,jak to ,že mají nějaký sklad těhle šablon a hapruje jim to mezi válcema o celý milimetry doleva doprava.. ,tak přece na tom záleží nejvíc.....místo toho ,abych jim poslal hlavu přímo přes někoho  ,což jsem navrhoval ,mi druhý den příjde šablona....

Upraveno uživatelem myšut
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska jsem si myslel, že ty druhý vrata zmáknu za 3 hoďky jako ty první, ale problémy co tam natropil nájemník to protáhly na celej den.:roll

Ten vůl couvnul zevnitř do zavřených vrat a celý je rozhodil. Utržené vzpěry i výplňe a taky zajišťovací kolík...

Vše se muselo převařit, stihl jsem zasilikonovat výplně a jen obrousit starou barvu. Natírání musím nechat až na pondělí. 

20170706_143137.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V ‎06‎.‎07‎.‎2017 at 19:43, Péťa napsal:

Vyfotit rybu, aby vypadala větší než rybář, to chce trochu umění. Ale jednu stejnou houbu vyfotit 4x z různého úhlu a přiblížení, to umí každý... :P Nacpat košík šiškama a navrch dát pár prašivek, to taky není problém :P:D:D

Koukám na tý první fotce.... poměr velikosti nožíku a košíku :roker Nebo to není nožík, ale mačetka :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...