Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Taky mě to napadlo při pohledu na tu fotku - ale má třeba nová okna, co na tom, že mu spadne střecha na hlavu.

Ale k tomu co jsem dnes udělal - vyčistil venkovní krb, posekal zbytek trávy, která přežila totální deficit vláhy na zahradě a uvařil klasické lečo. Sice to na první pohled vypadá, že už ho jednou někdo jedl:D, ale jinak se povedlo:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Okna jsou nový, ale každý jiný, co někde zbylo, to se použije. Jo dělal novou koupelnu celou zimu. Nechával jsem mu zbytky lepidel. Jinak kolem baráku narovnaný palety, celý, rozbitý a kupa prkýnek jako máme hezký výhled. :D
7bd36d9dd9581a9b5d23b0e0695970ff.jpg
To jen tak na ukázku. Chalupa v pozadí. To je ono. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 18. 6. 2017 at 20:43, oddie napsal:

Odevzdal jsem 806 na udělání technické (už třetí - to se mi zatím s žádným autem nepovedlo, max. 2), a C8 jsem nacpal bordelem na odvezení do sběrného dvora, zítra to tam vysypu.

To si necháváš dělat technickou ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě už palety pomalu dochází, tak se asi pro nějaký stavím :D

Jinak jeden plot z palet už je zrušen a teď tam už je pletivový plot s podhrabovými deskami a béžovou stínící tkaninou, tak už bude mít sousedka lepší výhled :D

DSC_0224.JPG

IMG_20170605_185410.jpg

IMG_20170611_203727.jpg

Upraveno uživatelem Šalda
Foto
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je aktuální foto ... teď v tyhle dny? Co ti to tam tak krásně kvete? Být to dřív tak řeknu zlatý déšť a kdoulovník, ale teď .... :myslim

Je to dřív, cca před měsícem. Kvetly azalky, začínal rododenron a v popředí šeříky.

Dnešek byl více než plodný. Odpoledne se stavil pro sud, u kamaráda pro chlazení, vyklidil a hlavně uklidil garáž po letech a znovu natřel přední část střechy na boudě, plus ze hřebenu zadní kam jsem dosáhl. Teď si dám pivko. Zítra mám v plánu posekat, připravit dřevo na oheň a narazit sud. [emoji3] Mám v záloze ještě dvě basy. [emoji6]

d441619e4480b3874248ba7f9756f103.jpg

 

Edit: Kdyby někoho zajímal důvod úpravy příspěvku, tak doufám, že mu to dotyčný vysvětlí. :bacha :bacha :bacha

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak momentálně po obědě ,smažený květák,zbožňuji a v garáži dodělávám sady matek z kaleného duralu pro tohoto závodníka.

http://www.autosportfoto.sk/spravodajstvo/video/rallye-lubenik-2016-lesko-michal-sandrej-marcel

A na dalších foto pro porovnání hmotnost matic. Klasika ocelová a prodloužená duralová.

20170625_123252.jpg

20170625_130953.jpg

20170625_130932.jpg

Upraveno uživatelem Milan+
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O víkendu jsem cestovali. V sobotu jsem vyrazili na pevnost Hanička - tam už nikdy více, nic tam není, jenom zvenku ty bunkry vypadají dobře, ale to je vše. Poté se jelo na Mladeč do místních jeskyní, poté Javoříčské jeskyně. Přespalo se v Jednovnici. Neděli jsme si užili v Moravském krasu, v jeskyních - Kateřinská, Balcarka a Sloupsko-šošůvská. Chtěli jsem původně i Punkevní, ale když jsem volal na rezervaci, měli již víkend plný. :o Ostatní jeskyně byly bez problémů k navštívení bez objednání a bez čekání na prohlídku. :roker 

Horký víkend jsme strávili kilometrovými procházkami v podzemí. :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oproti jiným objektům na Haničce nic není (být to první, co bych viděl, další bych nenavštívil). Je tam částečně dochované vybavení z přestavby na Kahan. Já jsem čekal, zda tam bude vybavení (alespon makety) z první republiky, nebo udržované vybavení Kahanu. Ale jako stavba samozřejmě zajímavá. Navíc náš průvodce nebyl nadšenec, ale študák, co odvykládal naučené fráze. Třeba to je obrovský rozdíl proti Skutině, kde chlapík skákal s kulometem v ruce a dokonce i vystřelil. Názorně ukázal využití periskopu a následně granátového skluzu. Ač Skutina "nemá" podzemí, bylo to hodně zajímavé. Ještě musíme navštívit Stachenberg a Darkovičky. A dále i menší dochované objekty jako jsou v Náchodě - od Vody přes Březinku až k Dobrošovu krásný celodenní pěší výlet. ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, radim.1008 napsal:

Tak až přijedeš příště, vezmu vás do soukromého bunkru, kde mají i původní minomet. ;) Jsi měl dát vědět, když mi jezdíš kolem baráku. :D

Nebyl na to čas. Plán byl daný ;) 

Ten minomet bych rád viděl. :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...