Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Dnes jsem se opět přesvědčil že aktivní blb je horší než třídní nepřítel a také jsem se utvrdil že dávno neplatí že s poctivostí nejdál dojdeš. Měl jsem zálohu no samozřejmě že jsem musel vyjet protože šejdrista si k obědu dal pivinko a už nemohl tahat. Tak jsem si řekl že když je ten bus z té plochy tak rozpálený že ho pomaloučku protáhnu myčkou a že se aspoň trochu zchladí. Jenže SORka má zpětný zrcadla vysoko a nemá je na otočném uložení takže před myčkou se musí sundat minimálně pravé, a protože jsou vysoko tak jsou před myčkou takové schůdky domácí výroby no tak jsem vylezl na schůdky sundal zrcadlo z držáku a když jsem lezl dolů tak jsem s ním klepnul o zábradlí na těch schůdkách a popraskalo sklo do výjezdu už moc času nezbývalo tak jsem to protáhnul myčkou zrcadlo tam buchnul zpět s tím že až se večer vrátím že to pořeším s garážmistrem. Tam se mi vysmál že prej jak seš starej tak seš blbej proč s to tak neodstavil ráno by nikdo nic neřešil a vyměnili by ho teď budeš muset psát hlášení jak se to stalo a proč se to stalo no protáhnul jsem kvůli tomu šichtu o 30 minut.  No jo holt jsem asi stará škola a raději se přiznám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem natřel střechu z druhé strany. Ze předu jsem vzal místa, která moc nekryla. No a teď je to flekatý. Takže zítra až přijedu od Zůzy a Vašíka můžu dotřít zbytek. Ať to není strakatý. :bojim

Při večeři na balkóně a následné rezaté odměně jsem pozoroval nový sousedovo přibližovadlo. :D

914bc1bdb961d6a28a8ba591840ed59e.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslední tři dny to stejný... :D práce, kde se upeču.., doma se naplnim, zleju pivem a naložím do bazénu.., po půlnoci z něj vylezu, du spát a ráno něco uklohnim k večeři a zase práce, pečení, podlejvání.... :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   2 registrovaní uživatelé

×
×
  • Vytvořit...