Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Víkend byl vcelku náročný, ani tak že bych něco dělal. Ale kdysi jsem od tatíka dostal ten svůj kousek parcely abych měl kde postavit když jsem měl postavený domek a začal jsem trochu zvelebovat okolí tak jsem se neprozřetelně zmínil před přítelem nevlastní ségry že zkusím z tatíka ještě vybrečet kousek parcely na kterém bych si mohl postavit garáž. No a tehdy se toho ségra chytla a tatíka zpracovala dřív než já tudíž dostala skoro stejný kus parcely jako já a já utřel nos. Nějakou dobu tu nic nedělali a asi 3 roky zpět druhá nevlastní ségra koupila mobilhome. Umístili si ho na tu parcelu a teď se sem naučili jezdit. Každá má malého kluka takže tu bývá celkem cvrkot a tentokrát mi to nějak nesedlo navíc ta starší má menšího (2 roky) kluka ( vymodleného a dopékaného v inkubátoru) a to je regulérní rozmazlenej fracek kterej může úplně všechno a za vše je pochválen i když něco zničí. Ten větší (4 roky) tady měl sice starší ale zachovalé náklaďáky na hraní on je zdědil po kolikátém dítku ale ještě byli obstojně použitelné do tohoto víkendu ten menší z jednoho urval korbu a u druhého urazil skoro celou přední masku. A byl pochválen. Pak se začal motat našim kolem auta s klackem v ruce a když jsem mu jednu zlehka lupnul přes zadek s tím že s klackem v ruce se po dvoře neběhá natož kolem auta tak jsem dostal seřváno že proč ho biju že mu naruším psychický vývoj a bůh ví jaký kecy měla. Naštěstí vše tatík viděl a umravnil jí. Ale já měl zkaženou náladu. Protože když byla naše holka malá tak neexistovalo aby se takhle chovala a hlavně ta starší měla pořád kecy jak je holka nevychovaná a rozmazlená.

Upraveno uživatelem Vena garážmistr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Véno zkráceně - máš pravdu. 

Když jsem na chalupě u kamaráda pozoroval kluka, co mu jeho "maminka" dovolí taky jsem skripal zubama .

Když si pak zkusil něco na mne , zasáhl jsem úplně stejně jako ty.

10 minut to pak vypadalo ze jsem přišel o kamaráda. Naštěstí jsme si to v klidu vyříkali. Ale vymodleni jedinackove jsou za trest .

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se dnes konečně snad usmálo štěstí. Po měsíci a kousek hledání a rozesílání CV na všechny možné strany, jsem dnes absolvoval pohovor na novou práci. Nástup 1.7.17. Tak snad už budu mít klid na duši. Tohle vakuum a nejistota z budoucna je ubíjející. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, FrantaCV napsal:

Tak se dnes konečně snad usmálo štěstí. Po měsíci a kousek hledání a rozesílání CV na všechny možné strany, jsem dnes absolvoval pohovor na novou práci. Nástup 1.7.17. Tak snad už budu mít klid na duši. Tohle vakuum a nejistota z budoucna je ubíjející. 

Držím palce ať je to tuty. Co jdeš dělat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, FrantaCV napsal:

Tak se dnes konečně snad usmálo štěstí. Po měsíci a kousek hledání a rozesílání CV na všechny možné strany, jsem dnes absolvoval pohovor na novou práci. Nástup 1.7.17. Tak snad už budu mít klid na duši. Tohle vakuum a nejistota z budoucna je ubíjející. 

Ať to vyjde! Asi mne čeká to samé....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem se teda fakt nenudil 

Od 6ti na nohou,jako bych neměl volno a byl v práci 

Jelikož se blíží uz hodně rychle parkování nového priblizovadla elektrického pohonu, musel jsem tak trochu vylepšit a víc zabezpečit parkovací zónu ve sklepě naší králikárny 

Tak jsem se tak trochu vyřádil ve sklepě na.předělání parkovaciho místa 

Rozhodit starý tramky jakoby rám povídej papundeklem, připravil jsem si narezany nový tramky a desky a.zuhlednil.to.trochu

55 sroubu M6 s.kulatou.hlavou 60 dlouhý a 40  M6 80 dlouhý a postavil jsem svépomocí novou vzhlednou prostornou sklepovou kóje

Myslím,ze to dopadlo dobré,koupil jsem na to zabezpečovací závoru

Makal jsem od 7 ráno do 5ti odpoledne

Je to masivní tak by to mohlo chvilku vydrzetPráce s těma soubkama byla zdlouhavá, desky se.musely přizpůsobovat na míruNo.prostě jak to vypabalo před.tim ,tak to.prokouklo

Odesláno z Samsung J 5

20170605_165535.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 hodinami, Milan+ napsal:

Držím palce ať je to tuty. Co jdeš dělat?

Vracím se o cca 40 let zpátky k původnímu řemeslu provozního elektrikáře, ačkoli nikdy jsem se elektrikařiny nevzdal i když mě živily počítače.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My jsme se věnovali instalaci počítačových sítí včetně silových rozvodů a z té naší party jsem byl jediný elektrikář s kvalifikací jen já takže udržovat si přehled bylo nezbytností. No ještě že tak, ale i s §8 sehnat práci není žádná sranda.

P.S. §9 jsem si - já debil - nechal propadnout a dělat znovu komplet zkoušky ???

Upraveno uživatelem FrantaCV
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   1 registrovaný uživatel

×
×
  • Vytvořit...