Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Vzepjal jsem se a dokopal se k zprovoznění zavlažování přes mobil. Sice jen přes základní modul od Flajzara, takže zalejvání na hodinu spustí každej, kdo na ten mobil zavolá, ale aspoň že to tam je. Natahat kapkovače k celkem 100 rostlinám (přičemž každá má svůj), to je každoroční práce pro vraha... :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, tak když vidím nehodovost na silnicích tak je to proti tomu uplný prd. To bych nesměl ani na krok ven. A to mi zase hrozí že spadne střecha na baráku, když vidím ve zprávách kolik střech spadne.

Lidi se bojí věcí kde je to uplně mimo a každý den si sednou do auta a jezdí :bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, to mi povídej... Když byly děti malý, nechal jsem se ukecat na tu pražskou, tehdy parku JF. Ještě za půl roku, když byla horská dráha v TV, tak se mi dělalo špatně... [emoji1]
Jak říkal kolega v práci: "Automechanici černí ptáci , NA ZEMI mají svá hnízda (a ten, co má rád svoji práci, tak vesele si hvízdá)"....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...