Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Já tam byl asi jen 2 hodiny vyplňovali jsme čas kdy byla starší dcera na koních. Vydeli jsme zahájení s F15 gripeny a ještě jeden model ale název si teď nevzpomenu

Největší prdel byla ze na místo bylo možné odletět vlastním letadlem na VIP parkovišti stalo asi 20 letounu typu cesna většinou zahraničních hostů 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Hafity napsal:

Dcerka se tváří nějak divně.... :myslim

... se nediv když to nebohý dítě fotěj s estébákem, podvodníkem, lhářem, zlodějem, hrozbou pro demokracii .... je to všechno, nezapomněl jsem na něco? (řikali to o něm f televyzy tak to musí bejt pravda a směroplatný) :D .... esli von nemůže taky za to krupobití tudle co bylo :aut

 

Edit P.S.: aby nedošlo k mejlce ... chtěl jsem říct, že je mi docela sympatický když se občan vyfotí s ministrem v době toho honu na čarodějnice co se teď rozpoutal (ať už je skutečnost jakákoliv - to sem nepatří)

Upraveno uživatelem Sawoy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechejte té politiky. Prosím.

Dnes krátká ranní poslední z turnusu. Zítra volno ale mám naplánováno spoustu úkolů že ani nevím jestli to stihnu ráno musím ještě pro 40 pytlů peletek do kotle, pak musím do Kobylis pro železo budeme s tatíkem dělat vrata ségře a já budu dělat nový  regál do garáže. A když už budu v tom rozletu tak posekám trávu a vyvezu to na sběrný dvůr.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem si dnes zanadával na dementního dodávkáře, který jak je obvykle jejich "dobrým" zvykem nečuměl okolo a do zrcátek už vůbec ne, a poslal to před tramvaj. Dostal ji jen lehce, leč MHD v tom směru zůstala stát, a to zrovna když mířím pro děťátko a s ním pak na objednanou hodinu k doktorce... Naštěstí jsem měl zrovna u práce od minulého týdne zaparkovanou druhou pixlu, tak jsem si jen doběhl pro klíče, a nyní tedy pixla stojí pro změnu u školky, než zase bude někdy potřeba. Večer jsme ještě stihli zajet zalít zahrádku, k 60 rajčatům už jsem sice natahal kapkovače, ale ještě není zapojené ovládání, tak se to ještě musí spouštět ručně, a stejně tak ručně pozalejvat všechno ostatní, to snad dorazím o víkendu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   1 registrovaný uživatel

×
×
  • Vytvořit...