Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

V 5/14/2017 at 9:13, radim.1008 napsal:

Dík, ještě je jeden takový štůsek na zahradě, o něco větší, ze kterého se už letos bude řezat. :D Z vody strach nemám, i při povodních v roce 2000 bylo u nás koryto plný tak do 2/3. Ono se to nezdá, ale je poměrně hluboké a široké. ;)

Pekna zasobicka :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Týdnu jsem byl koupil koberec,rozebral jsem ložnici vyházel skříně vyluxoval do čistá podlahu vymalovat krásnou bananovou barvou ,natahnu novej koberec 

Zítra pokud bude dobře ulozenej koberec,tak dám lišty hranovy a teď budu čekat asi do středy az přivezou novou ložnici 

Mám toho docela dost za ze den,teď jsem povečeřel hemenex a jdu spát, ráno brzo vstávám 

Odesláno z Samsung J 5 

20170518_223503.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uzivam si kolegou z prace .....
Jen neni pripojeni wifi maji ale na muj praprastalety mininotas s W XP tam proste nefunguje :(
It pracovnik neni a UFOn sice ma 100% signal ale kvalita je uspesne na 0% a nacist stranku seznamu.cz za peknych 45min me neba.
Tak ze relax ve vsem - bomba.

160520171689.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Havlicek.Lukas napsal:

Pan andrejko babis

S ním bych se zrovna moc nechlubil,byl u nás ve firmě také.Ani jsem tam z Paky na zakladnu  nejel.Dokonce mu u nas zašívaly kalhoty,jelikož povolil šev. A když od sousedky vím jakým způsobem získal firmu jejího zaměstnavatele,ted už jsou oba v důchodu,tak jim to je jedno,tak ten jeho usměv je jen řádná přetvářka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   1 registrovaný uživatel

×
×
  • Vytvořit...