Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Ráno jsem zastrčil 807 do garáže zvednul jsem ji shodil zimní kola trochu poopravil barvu na brzdičích a nahodil letní kola po obědě jsem ještě trochu vyluxoval v autě.  Předtím jsem musel ještě udělat v garáži trochu placu abych mohl použít velkej zvedák. Nějak se tam přes zimu nahromadili krámy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Co jsem dnes udělal? Nenechal se vystrkat ze silnice pražským pepikem v éčkovým medvědovi. Přijíždíme z vedlejší na křižovatku, kde zrovna projíždí autobus, mimochodem velký Mercedes od Icom transport. V té křižovatce ho předjíždí éčko. Na další křižovatce odbočuje doprava, já jedu za autobusem na druhou stranu. Bokem vidím, že nejspíše odbočil špatně a otáčí se napříč v silnici. Jedeme po silnici 3.třídy, která je široká tak akorát pro ten autobus a motorku proti. V té době je za mnou už řada čtyř dalších aut a ten pepík, začal předjíždět. Zastavil se u mě, jeli jsme tak 200m vedle sebe, kdy mezi námi bylo tak 15cm. Už jsem koukal, kam to pošlu mezi který stromy. Dvakrát jsem ho vytroubil a on se ještě rozčiloval, že ho Bus nechce pustit. Samo, že nejel úplně po kraji. První širší místo, předjížděcí manévr dokončil a u značky obce brzda a jeli jsme všichni za ním. Pitomec jeden.

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak já si dneska dala vejlet na Louny (pro masíčko)... 106kou... první zastávka asi 300m od baráku :) - jo sem blbá úča.., chtěla sem si nastavit volant, ale ta páčka pod volantem jaksi odjistila kapotu... :roll :D (hlavně, že to do těch blbů hustim, ať se seznáměj s vozidlem než vyjedou.. :D ), když sem se zbavila pocitu, že zadkem brousím o asfalt, zasekla botu o koberec a tempomat (100km/h) byl hotovej... :mrk
zastavili mě policajti cestou zpět - běžná kontrola... měla sem   ?! vydechnout !?   do alkoholtestru - bylo mi jich líto, ale fakt nebyli z nejbystřejších, tak sem je trochu pozlobila.. :P vlastně asi víc.. řekli mi, že mám vybledlej techničák... ptala sem se jich na číslo paragrafu přestupku "vybledlej techničák"... ? chudáci... ;) no a pak mě pustili.. Teď už sem naložila kolínka a v pondělí si pochutnám.. :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A kdo to byl s tím coupé?

 

 

 

 

 

 

 

Včera jsem spodní balkón dotřel. Teď počkáme na počasí s posledním na verandě.

 

 

 

 

Včera a dnes jsem opět natíral. Zábradlí hotové dvakrát, oplechování ještě jednou. Musím koupit barvu a ředidlo.

f6e28e8a685ce6beaf2c2cd8354eaf10.jpg

Jinak včera sraz po 15letech od základky. Vydařená akce, návrat domů ve dvě ráno. :D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nic zvlastniho - budicek v 7 rano - sprcha na probuzeni
kakao a babovka na snidani - pak pomalu zacit delat obed a 2x serval deti ze se nechteli prevlect z pyzama
kolem 11 prijela manzelka z akce - lehla jak lazar a nebylo s ni k reci - strejda vzal ty nase zlobidla na prolezacky - tak sem se zacal venovat elektrikarskym restum co se mi tu pres zimu nahromadily -
ted si davam pivko a cucim na telku
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes? nic

Modré pondělí: je posledním masopustním pondělím, název Modré pondělí je pravděpodobně odvozen od látky, která se ten den vyvěšovala v kostele. Dříve se kostely zdobily modrým či fialovým suknem. V tento den by se nemělo pracovat ani nic dělat.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je ale představa být tam do večera:D v práci.

Jináč já už jsem na zahrádce ale relaxační taky dvě hoďky,jo je hezky,teploměr tu ukazuje 23

A teď stále ještě 22 , pohodové posezení, není kam spěchat. 

1491842351658.jpg

1491842623636.jpg

Upraveno uživatelem Milan+
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Haryk napsal:

Modré pondělí: je posledním masopustním pondělím, název Modré pondělí je pravděpodobně odvozen od látky, která se ten den vyvěšovala v kostele. Dříve se kostely zdobily modrým či fialovým suknem. V tento den by se nemělo pracovat ani nic dělat.

 

ono je to prý tochu jinak

Původ přívlastku "modré" je však nutné hledat jinde. Jedná se totiž o doslovný překlad německého "blauer Montag", kde se slovu "blau" připisuje také význam "podnapilý, neschopný práce (po nedělní pitce)".

Ale pravda je, že se makat nemá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem vyčistil sekačku, vyměnil jsem v ní olej a vypral vzduchový filtr....

A objevil po tatínkovi jakési sklo.... Podle tvaru bych to šacoval na Fiat 600, ten kdysi tatínek vlastnil. Na tom skle vpravo (asi přední) je C:T.TEMPERATED SOLID TEMPERED CASALEGNO na ostatních je DELODUR LIZ. SEKURIT.... Je tu někdo, kdo by potvrdil mou domněnku?

IMG_20170410_111534.jpg

Upraveno uživatelem Hafity
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ach jo,

Dneska jsem vystoupil z auta,zvoní telefon,vyřizuji krátký hovor.Potřebuji popojít kousek do obchodu.Telefon strčím do kapsy u kalhot,což normálně nedělám.

Najednou od silnice cosi přiletí,asi "větší kamínek" a přes kalhoty se trefil docela přesně.Display KO.

Je to DODGE F5

Fotografie-0136.jpg

Upraveno uživatelem pajik999
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rozpitval sem hlidku PCR
zastavil sem u pekarny tak nestastne ze sem mel prdel na prechodu
zrovna jely okolo pomahaci a chranici - udelali kolecko okolnima ulickama a cekali co udelam
sednu do auta a jedu na dalsi zastavku - tam me odchytly - sem jim politicky vysvetlil co a jak - borec se jen usmal a bylo to jen napomenuti at tak priste neparkuju :mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jde o to ze mi chteli dat urcite pokutu - ale nedali - proste sem je ukecal ze jinan to dat neslo - bo na zastavku prijel autobusak - a jak znamo na pocernicich jsou autobusaci takovy curaci ze troubej na kazdeho kdo se jim postavi na zastavku
a vyhlaska je jedna vec - ale jak mi kdysi bylo receno jednim policajtem - pokud nemam kola v zakazane zone je to v pohode - nemuzu za to ze dailyna ma za zadnima kolama presah jako svine

Upraveno uživatelem Havlicek.Lukas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes jsem se dověděl ,jak je důležité uklízet....

jeden polák si pronajal 3 km za čárou stodolu vedle kravína...na lisování pelet ze slámy....

nějakou dobu to dělal na podzim,pak neplatil energie ..byl odstřihnut od sítě.. ale dál tam něco šušnil...

v pátek stodola blafla...dojedou hašiši ,chytlo trochu prachu a nějaký balíky slámy,žádná divočina....koukaj,kde to blaflo....a ejhle ...ve stodole stojí další stodolička...menší....Za balíkama schovaná,maskovaná.....a ve stodoličce plnička cigaret a sušička.....nová mašina.

Asi ji dotáhli z Pl v pátek a uvedli do provozu. Jenž mašinka měla výkon a odvod spalin natáhli kujoni přes balíky slámy....nechali tam tabáku asi na návěs.

Takže je důležité uklízet prý....zvláš´t v podnikání:super

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Havlicek.Lukas napsal:

jde o to ze mi chteli dat urcite pokutu - ale nedali - proste sem je ukecal ze jinan to dat neslo - bo na zastavku prijel autobusak - a jak znamo na pocernicich jsou autobusaci takovy curaci ze troubej na kazdeho kdo se jim postavi na zastavku
a vyhlaska je jedna vec - ale jak mi kdysi bylo receno jednim policajtem - pokud nemam kola v zakazane zone je to v pohode - nemuzu za to ze dailyna ma za zadnima kolama presah jako svine

Bych si vyprosil takové oslovení, jednou je zastávkový záliv náš tak se tam nemá kdo co sr.t. Já chápu že to nemáte s dodávkama jednoduchý že je málo místa na to aby jsi auto postavil u kšeftu kam jedeš ideálně.  Ale vezmi to z druhé strany zrovna v počernicích jsou zastávky jen na jeden bus a já když najíždím do zastávky tak potřebuju mít celý prostor volný protože musím autobus přistavit ideálně k obrubníku a ideálně je cca do 20 cm od hrany obrubníku mít hranu podlahy což je nemožné pokud se mi někdo štrachá v zastávce a já pak musím nechat čouhat zadek do silnice.   Největší fór nízkopodlažních autobusů totiž není v tom že má podlahu nízko nad silnicí ale v tom že nemá v interiéru od dveří schody,  a když zůstane stát na "silnici " tak podlaha je o kus výš než je nášlap schodu u klasického autobusu. A spoustě i " mladých" lidí to dělá problém zvednout nohu do té výšky. A když bude na "silnici" nakládat/vykládat ženská kočárek tak z něj smrada zaručeně vysype. Ano ty modernější autobusy mívají funkci cleening což je že při otevření dveří může řidič díky vzduchovému pérování  " dorovnat " podlahu s obrubníkem řekněme o 2-5 cm nad a 8-12 cm pod výšku podlahy za jízdy toto se však v praxi moc nepoužívá neboť to dost zdržuje. Většina těch moderních vozů to má nastavené že automaticky s otevřením dveří se ufoukne a se zavřením dofoukne na jízdní výšku ale to je nastavené na ideální výšku obrubníku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem si ještě odskočil hasit trafiku do Globusu... :) 

10.04.2017,22:39:52, J:4 A:8, P-Sklad, Brno-Ivanovice, Hradecka 40; P prodejna  tabaku, # OBCHODNI DUM GLOBUS.

Upraveno uživatelem KoudaK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...