Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Dnesek jsem prostal u "srotaku" a stepkoval vetve z prozezu na zahrade ..... Sice bylo pekne slo to celkem dobre ale byla to prace :(
Pak srovnal par "dir" po vykopanych kerich .... Z casti rozebral kus zdeneho kompostu - obvodove zdi :D
A nakonec si dal par dcl vina bileho :)

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Udělal jsem novou podlahu v chatce na zahrádce. Když už jsem loni udělal novou střechu a strop, tak mi ta 60 let stará podlaha z prken a trámků odněkud ze smetiště začala lézt krkem... Tak jsem nakoupil smrkové podlahovky, včera a dneska jsem to položil, a zítra mě čeká první vrstva nátěru.

podlaha_zahr.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Wednesday, March 29, 2017 at 21:00, oddie napsal:

Udělal jsem novou podlahu v chatce na zahrádce. Když už jsem loni udělal novou střechu a strop, tak mi ta 60 let stará podlaha z prken a trámků odněkud ze smetiště začala lézt krkem... Tak jsem nakoupil smrkové podlahovky, včera a dneska jsem to položil, a zítra mě čeká první vrstva nátěru.

Proč jsi neudělal prvni nátěr před  položením, pak jse ti to trošku hne a uvidíš nenatřená mista ve spojích :papa

bez citace obrázků.. Díky, Béďa

Upraveno uživatelem Béďa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám zbytek bezbarvýho laku ve spreji ,čím jsem stříkal vyleštěnou převodovku ....mohu přeposlat.....

jdu najít borce v ulici o pár baráků dál....,co ztratil flešku ráno ....mám nález

((jako dávat si tam do adresáře svoji občanku není zas tak ujetý ,pokud to najde někdo rozumnej ....ale jinak je to cesta do pekel ...ještě že tam nemá žádné Pčko ,hledat komu to patří a koukat na frndy ,tak se mi z toho zblázní AC pumpička....:mrk))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skoro nic, jen jsem srovnal do štůsu asi metr dřeva. Vlastně jo, vymyslel jsem si práci. Během dubna natřu, všechny tři balkóny a plechování, kam se dostanu ze žebříku. [emoji4]

 

 

Dva balkóny mám obroušený, barvu koupenou. Zítra a o víkendu můžeme natírat. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...