Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

před 10 hodinami, Pepito napsal:

A že jsi nedal vědět? Nebo nevíš že bydlím v Rýmařově? :bacha:D:papa

Byl jsem si jen něco vyzvednout v Janovicích a měl jsem fofr, abych byl v Karviný včas. Cestu z Rymáku do Karviný pořádně neznám, věděl jsem jen, že je to samej kopeček a zatáčka a měl jsem strach, abych se nezasekl za kolonou "kolegů" v kamionech, co ty kopce lezou nahoru 40 km/h

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem se akorát stihl pohádat s naší paní uklízečkou ve vchodě,to že stěhuje rohožky po patrech to se dá :D ale to že při úklidu mlátí mopem do dveří to už fakt ne a hlavně má chodit na osmou ale hvězda už tu straší pokaždé v šest,super budíček člověk si myslí že někdo klepe a on je to mop :D no teď si dám kafe a pojedu na Nechranice ještě dodělat pár restů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myšut - A co na to 4WD ???   To jsi se "pane doktore" asi kochal hodně, když už jsi driftoval až bokem :P.     Jo a nekecej, že ten patník byl omylem - potřebuješ ho na vrátka na noviny viď :roker

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On je to sport naprd, fouká málokdy, zásadně v pracovní den, předpověď je nevyzpytatelná, je to daleko, musí se pixlou až k vodě, kde je narváno, nebo to tahat naněkolikrát a nechat někde válet, a pak stejně fouká málo nebo moc, jsou blbě vlny a vůbec :) A přes léto nefouká skoro vůbec, spíš na jaře nebo na podzim, kdy je kosa i v neoprenu... Ale ještě furt to doma mám a dělám si naděje, že někdy vyrazím (akorát to zabírá místo, že jsem to neprodal už před lety :D ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je pravda že tam je voda dost nestálá už mnohokrát se volala vodní záchranka,páč vždycky je někdo moc daleko na vodě začne foukat a nezvládne to z5,myslím tím rybáře na loďkách.Oni si myslí že elektromotor utáhne potom proti proudu ty jejich celokovovky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4kole to nějak nevadí nějaký plast patník....zadek je lehkej ....jen mě to neustále svádí k tomu nasadit jí trochu jinší kola i gumy ,tak 185 65 15...ať má lepší adhézi...

jestli se mi splašil nějak zadek pod plynem na ten 100kovej benzín....., patník se ještě použije nejspíš.....:rokerlaminát mi ještě zůstal ,Gti nárazník zahálí na půdě....origo je hnusnej.

ten drift nebyl víc jak 20 - možná 30 metrů , v 40 / hod do kopce je to na prd....ráno to zkusím znova přes den svítilo ,tedkom mrzne ,ideální podmínky,

 

já su žabař , jedna paní to umí líp,když jsem jí to půjčil....Verča má na to takový ženský cit

https://www.facebook.com/video.php?v=90 ... 0702021531

Upraveno uživatelem myšut
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   1 registrovaný uživatel

×
×
  • Vytvořit...