Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Tak až nastane ten správný okamžik poreferuj. Zatím jsem chválu na tenhle přípravek slyšel jen v TV.  Od jedné paní pro kterou něco dělal kamarád jsem se dozvěděl že to extra nefunguje a hlavně že prý ta sada je na nějaké mini auto údajně ji to nevystačilo na kombika Fabii.

 

 Dnes volno přidané volno dopoledne jsme s tatíkem posekali dvorek u nich pak jsem to vyvezl na sběrný dvůr, chvilku jsem uklízel v garáži po minulém víkendu tam ještě vysychal vysavač a vercajk na mytí aut. A pak jen tak jako že relax. Zítra mám svoje volno a včera jsem přivezl okapy na garáž tak je asi začnu tvořit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale prosím tebe, tady ty krámy typu Conrád, Flajzar a spol stejně přeprodávají z Aliexpressu jen si řádně přihodí. Na baráku kamery ovládaný přes mobil a když je štěstí u celníka, mám to za cca 1500 - to samý u Conráda hodně přes 4000.... Chce to jen hledat a číst pořádně specifikace produktu a v neposlední řadě si pročíst zkušenosti ostatních, byť jsou mnohdy v jiném jazyce než češtině

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no dnes -
vezmem to poprade pekne od pondelka

pondeli - praskla mi gumicka na hadici posilovace na firemnim tranzitu - prdel odridit Prahu 9 bez posilovace - navic sem dojel k hospode kde byly asi 2 jednotky hasicu a hasili neco u prilehleho baraku (na Proseku)
utery - dostal sem "novy" stroj Peugeot Boxer 2,5 TD - dvere trochu nefungovali ale provizorne opraveno aby to fungovalo
streda - cely den v pohode zacinam se seznamovat s novym mazlem - cestou z Prahy na 35km D11 mi bouchla zadni guma - bez naradi s rezervou ve stavu nejhorsim sem to nejak poskladal a dorazil domu
ctvrtek (dnes) - hned o ranu dio pneuservisu obout nejake slusne obuti - odjezd na trasu skoro v 11 dopoledne s par sudy na olej - cestou z prahy to predemnou nejakej KO*OT zadupnul a me se 2 sudy prevrhly takze sem auto pokrtil kdyz mi do nakladovky vyteklo cca 40 litru prepalenaku

 

EDIT: fotecky
IMG_20160602_195018.jpg?ver=0

 

 

13344667_1202539096453246_35111217715458

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...