Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Určitě souhlas, ale -

 

(prostě mi to nedá)

 

kdyby všichni motorkáři jezdili "hlavou" a necpali se mezi auta nebo mezi auto a svodidlo (včera po Praze mě minimálně 3x předjížděl motorkář v mezeře mezi autem a středovým svodidlem - já cca 70, on ???), bylo by určitě méně konfliktů mezi plechovkama a motorkama. Skútr, kterej předjíždí půl kolony, aby to pak těsně před autem "zamáznul", páč už je tam, kde potřebuje předat obálku je taky zážitek nad zážitky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Medvěd : mimo Prahu se jezdí víc na pohodu ;). . . když jsem jel vyzkoužet do jednoho obchodu přilbu (skoro až na Zličíně) tak jsme taky cestou potkali bouračku auto a motorkáře.To je tak když se v Praze pospícha a všichni si myslí to stihnu. . . no nestihnul to :( nevím koho to byla chyba. . . moto v prdeli,motorkář ležel na silnici-při vědomí,všichni kolem něj,během chvilky přijela sanitka.Hold motorkář je ten slabší článek,proto je dobré být viděn. ;) Ne všichni jsou stejný a ne vždy za to může motorkář.

Odesláno z mého SM-N910C pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...