Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Hanzi: smutný je že ve Tvém případě  zaměstnavatel je " zahraniční " firma. Z pohledu dopraváckého je to v současnosti největší dopravce na českém trhu. Bohužel veškeré tyto věci které by pro zaměstnance mohli býti zárukou toho že vše by mělo být košer degradují tihle lidé kteří mají mít nejblíže k výkonným zaměstnancům(řidičům) ale bohužel si hrají skoro na majitele firmy. A zaměstnance odrazují od jakékoliv loajálnosti vůči firmě.

  Ale podle mých zkušeností je tohle problém v mnoha zahraničních firmách které se zde usazují problém nastává přesně v době kdy vedení firmy si myslí že jsou zde ukotveni dostatečně a začnou předávat vedení české části firmy místním.   Osobně to znám také zahraniční dopravce při příchodu na zdejší trh nastavil pro zaměstnance v té době nadstandartní podmínky. Plat byl vyšší než u většiny ostatních firem jezdících ve stejném oboru, auta se vyměňovali po třech letech, nebyl problém se servisem aut atd. všechno takhle krásně fungovalo do doby dokud jednatele české pobočky dělal dlouholetý zaměstnanec mateřské firmy z Německa. Po nástupu českého jednatele na jeho pozici se postupně všechno změnilo. Platy u nově přijímaných se srovnali na úroveň jakou měli ostatní dopravci, auta se začali měnit po šesti letech a vyzkoušený servis byl vyměněn za jiný který nedokázal reagovat tak jak byli všichni zvyklí. Když dojeli majitelé na kontrolu tak se oháněl ekonomickými ukazateli že vše funguje. A že není potřeba ve všem držet takový standart jako v Německu protože tady jsou lidi blbý a že jim to takhle stačí.

 

Dnes jsem vstal a chystám se na poslední odpolední z tohoto turnusu.

Upraveno uživatelem Vena garážmistr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Véna - uklikl jsem se, má být palec nahoru páč máš prostě pravdu. A netýká se to jen dopravy, ale i obchodu, stavebnictví - prostě všeho. Nastoupí manager, dostane hezký kacky a současně s nima i strach o udržení si vlastního plného žlabu. A tak kolem sebe začne kopat, omezovat benefity a dokazovat jak předešlé vedení bylo blbé.

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

post-46567-0-86912800-1458820349_thumb.jpost-46567-0-72076800-1458820383_thumb.j  Včera než jsem šel na šichtu jsem zacouval hyundaje (rodičů) do garáže tatík si stěžoval že prý se mu zdá že " někde fouká" vejfuk. Dnes jsem za asistence synovce auto zvednul zespodu celé zkontroloval a na nic jsem nepřišel.  Vyzkoušel jsem při tom malé vylepšení zvedáku a funguje to skvěle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes dorazil garáž na skútra,program dne byl složit,změřit (bude se vyrábět základna na který bude postaven na hlídaném parkovišti) a znova rozložit garáž na nového skútra

 

http://gabriel307.rajce.idnes.cz/Garaz_Acebikes/

 

 

Pamatuju si z dětství, že takovýhle želvostany byly i na auta. Konkrétně v Náchodě, kde jsem měl prababičku, jich bylo na sídlišti docela dost. Vešel se pod to trabant a původní oktávka, mížná i embéčko. Neměl by někdo fotku toho? Na netu jsem nikde nic nenašel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pamatuju si z dětství, že takovýhle želvostany byly i na auta. Konkrétně v Náchodě, kde jsem měl prababičku, jich bylo na sídlišti docela dost. Vešel se pod to trabant a původní oktávka, mížná i embéčko. Neměl by někdo fotku toho? Na netu jsem nikde nic nenašel.

Taky si ty přístřešky vybavuju a vzpomínám si, že většina jich byla různě potrhaná a že to skončilo nějakým nařízením, že na veřejném prostranství to nesmí být. Ale je to fakt dávno...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vešla se do toho i Volha. Pamatuju si že děda mi vyprávěl že na Kladně někdo ukradnul Volhu VB ( pro mladší tehdejší policie) a skoval ji pod takovouhle boudu a tu co tam stála původně taky ukradnul ale ta se nenašla. Majitel jen čas od času když šel okolo tak přizvednul ten stan viděl že tam něco je tak to zase položil a šel si po svých.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak já dneska nic,jen dopoledne coural po městě po nákupech a po obědě najel 40km abych se dověděl,že si mám dobrat zbytek dovolený a dojit si na personální za šéfem,domluvit se,jak to chci,jestli do konce měsíce nebo hned a proplatit dovolenou,takže dobírám volno do konce měsíce

 

odesláno z Lumie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no krome standartniho dne - sem probehnul asi 5 obchodu jelikoz zitra kvuli svatku maj zavreno
ale zitra to bude hukot

plan na zitrek ve skratce
transit 1 - pridavne dalkove, keramicke koncovky na predni svetla, oprava barevne hudby zadniho svetla, predelani repro do dveri, kontrola brzd (po zabrzdeni cca 100m furt dobrzduje)
transit 2 - pridavne dalkove, keramicke koncovky na predni svetla, predelani LED diod pod podsvicenim autoradia, zjistit proc auto studene bez spreje nenastartuju, debordelizace interieu a exterieru
xantia - zapojeni mlhovek, debordelizace, automat svetel
Evasion - aspon zvednout a zjistit co je s tema zadnima brzdama

tak mi drzte palce at se mi ten plan na 100% povede :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pamatuju si z dětství, že takovýhle želvostany byly i na auta. Konkrétně v Náchodě, kde jsem měl prababičku, jich bylo na sídlišti docela dost. Vešel se pod to trabant a původní oktávka, mížná i embéčko. Neměl by někdo fotku toho? Na netu jsem nikde nic nenašel.

A vypadalo to už i tenkrát tragicky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...