Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Sem se byl sklouznout s busem. Docela dost dlouho jsem se vyhýbal těm posledním modelům od Solarisu  které mají podle standartu PID jsou jako MIDI+.  Jako jo je to 10 metrů dlouhej auťák takže je o cca 2 metry kratší než běžný autobus. Jezdí se s tím zatím na dvou linkách kde je poptávka že jezdit to s klasickým busem není " rentabilní" ale  klasický vůz co si pamatuju na té lince chodil za cca 35 L/100km a tohle chodí za cca 32 L/100km takže no nevím jestli to je nějaká velká úspora ale asi když se vezme že se tam točí v běžném režimu 8 busů tak už to asi nějakou úsporu generuje.  Když jsem si tu plečku ráno bral tak na tachografu bylo necelých 20 000 km takže hodně mladej vozejk jako jo je na tom vidět že to je minimálně o generaci mladší model než SORka sedačka je pohodlná má na dvakrát lámací opěradlo v opěradle jsou tři dofukovací zóny aby si člověk co nejlíp nastavil sedadlo je natáčecí když se s tím jede s kasou aby se řidič mohl natočit celý k odbavování cestujících oproti SORkám tam jsou zrcadla jako na kamionu 2/3 rovné zrcadlo 1/3  vypouklé zrcadlo takže výhled podle vozu bezvadný ale z vozu na pravou stranu je to mizerný hlavně přes " A " sloup který je možná 20 cm široký a za to se schová i náklaďák. A hodně nepovedené je osvětlení salonu cestujících kdy jsou všude osazené LEDky s hodně býlím světlem a když se jede mezi polma tak není vidět přes čelní sklo jak se všechno odráží a blejská. A teda co mě zklamalo je že to vůbec nejede SORka je oproti tomu formule. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska cesta do práce... Tam se povrtat v rypaku a moct pracovat.. A cestou jsem si říkal, co to predemnou jede za tuzera, že si dává renaulta na dustera... A von Renault dustera prodává jako vlastní model... To sou věci po dvou deci... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Fruktis napsal:

Tak dneska cesta do práce... Tam se povrtat v rypaku a moct pracovat.. A cestou jsem si říkal, co to predemnou jede za tuzera, že si dává renaulta na dustera... A von Renault dustera prodává jako vlastní model... To sou věci po dvou deci... 

V DE a F naprosto běžně.

Tuším, že i ARO 10 se za komára prodávalo ve Francii s logem Rencka (tak omyl - nikoli s logem Rencka, ale jako Dacia Duster první generace) 

 

Podobně jako po revoluci Felicia Pickup se prodávala jako VW Caddy

image.thumb.png.b1647293fea7748c46d95dc0e9e03481.png

https://auto-mania.cz/vypada-jako-skoda-felicia-pick-up-ale-je-to-volkswagen-caddy-vyrabeli-ho-v-kvasinach/

 

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od vcera se pripravuju na prichod vira ... mandlovice ...
Bohuzel zitra uz jdu do prace ...

@Medvěd Muzu potvrdit jelo to u nas na jedne lince a v podstate se to lisilo jen znakem na motoru volantu a jinym asi "hezcim" prednim celem.

Pekny vecer :papa

20220125_124845[1].jpg

Upraveno uživatelem Lihous
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Hafity No ja tomu moc nedal diky jezdeni ale corona udelala to co udelala - vitamin
S jako Slivovice
P jako Pivo
V jako Vodka ted
M jako Mandlovice
dobra nalada a
dobra krme tojest mnamka  - pak jde nejak prezit to co mame uz bez maola dva roky ;)

A uprime pokud to funguje na ruce proc by to nefungovalo i uvnitr :mrk

Upraveno uživatelem Lihous
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Hafity napsal:

@Lihous : ty vlasy.... ty vousy.... ty brýle.... ten kladný vztah k C2H5OH.... Že bych měl bratra :myslim  :roker  :aut

Ty si děláš pr.el, ale já se v prvním zlomku vteřiny leknul kde se tu vzala moje fotka. Pak mě zklidnilo že to má poloviční váhu ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...