Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

před 30 minutami, MJSytic napsal:

Jedou proti tobě dvě rozmazané zářící koule :nevim 

Vím , že jsi v pohodě a nezaujatý .  Opravdu jsi přesvědčený , že i takto konstruovaný čip jako jsem tam dal bude v té 308 oslňovat i při sklopených světlech ? Nemyslím ztlumených ale mechanicky sklopených dolů (režim plně naložen) ???

Proto jsem do toho vrazil ty krvavé peníze, abych co nejméně škodil protijedoucím . . . Protože Tunig ledky se daj koupit za stokoruny . . . ale ty já odsuzuji . . .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to @Klemoňchápu. Děláš to v dobré víře a ne z rozmaru. Když sednu do starého Golfa tak s tím mám taky problém, že to auto prd svítí a nic nevidím. Dobře to není ale je to lepší varianta než někoho sundat 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Petr 3008

Po nezbytných dopoledních nákupech a vzhledem k příjemnému počasí jsem naordinoval odpočinkový den, takže nedělám nic 😀,  Před obídkem jsem ještě vytáhl Feldu na malou "retro" projížďku. Bylo to fajn a jsem spokojenej

IMG_20210926_121425.thumb.jpg.5550f1237f78b3d53c141a27478dbb19.jpgIMG_20210926_120533.thumb.jpg.4e09aa32ff8e6a58c1895276af0a6a74.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 33 minutami, Klemoň napsal:

... Ale to je moje věc a moje zodpovědnost...

... dokud to někdo nepošle do pangejtu oslněný nehomologovanou tlumenou ledkou ... 

Bohužel nám zákonodárci zase jednou předvedli své lingvisticko-sémantické schopnosti, když do novely zákona 361 provedli úpravu spočívající v odstranění podle nich přebytečného písmene a z původně navrženého textu Pohybuje-li se chodec mimo obec za snížené viditelnosti po krajnici nebo po okraji vozovky a v místě, které není osvětleno veřejným osvětlením ...

Kdyby tam to a zůstalo, platila by povinnost mimo obec za snížené viditelnosti a současně všude, kde není veř. osvětlení, tedy i v obci (tam, kde není). Bohužel takhle to platí jen mimo obec tam, kde v.o. není. Kolik je asi míst mimo obec, kde v.o. je?

Upraveno uživatelem Sawoy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Petr 3008

Tak ono i kdyby to jedno písmenko v zákoně zústalo.. povinnost by sice daná byla, ale nějaké dodržování, kontrola, a postih je věc druhá. Nevím jak kde, ale tady je dodržování nějaké povinnosti chodci vcelku minimální i mimo obec. Celkem to nikdo neřeší. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je bohužel pravda. Zřejmě česká mentalita, jako jsem např. nikdy nepochopil, proč tu nejsou desetinásobný pokuty a chtělo se mi :blicismajlik z argumentů že by to pro někoho mohlo bejt likvidační. A on někdo někoho nutí porušovat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak jestli ono to nebude tím že než jsem přešel do francouzkých barev tak jsem byl dá se napsat zarytý škodovák a Felda byla poslední škodovka kterou jsem měl a byla to vcelku srdcovka a tak nějak kdybych měl koruny nazbyt tak bych si asi teď pořídil nějakou na víkendový ježdění.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Klemoň si s těma světlama zajeť na regloskop...a budeš vědět zda to svítí kam nemá...

Mám s halogenama stejný problém, proste mi nestačí.. Nebo stačily by, ale to by každý druhý auto nesmělo mít rozstelovany světla a voko už není co bejvavalo,aby zvládalo nápor lumenů od kazdyho jinak.. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Regloskop měří v přímém směru, neukaže mu ten problem který LED mají, že svítí do stran a uplně nejvíc oslňují při míjení. Navíc tím že mají uhel 2x 160° misto 360° tak to je flekatý, protože klasická parabola to prostě nedá.

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...