Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

před 14 hodinami, Medvěd napsal:

Mladej sice nikdy nebyl vyloženě osloven traktory (holt městský člověk), ale hodně ho bavila PC hra Truck Simulátor (nebo tak nějak). Vím, že jsem mu kupoval nějaká rozšíření, aby mohl jezdit po celé Evropě a samotného mě překvapilo, jak realistické to bylo (třeba cestou Maďarskem po M1 byla opravdu vidět socha orla TURUL nad Tatabányou - místo, kde se rád zastavuju na pauzu, když se tudyma sunu).
image.png.e5409741496a3bd2c37cdf7985097659.png

Radim.1008
Jinak Vašík už by mohl být ve věku, kdy by ho mohla bavit desková hra "Kamionem po Evropě" - na tom jsme ujížděli několik let. Já sehnal přes aukro ještě staré vydání z 80. let a za rok na to jí vydali v reedici + ještě rozšíření Kamionem po Československu. Doporučuju jako Vánoční dárek



image.png.844360c13d0133e6a263225a439a9fac.png
image.png.fd5497f613f94dfd3e475211ae5b47af.png

Je to asi tak dva roky tak jsem měl v rukách to první vydání asi jen jednou hrané... Nevěděl jsem co s tím a tak jsem z toho vzal ty peníze a zbytek šel do popelnice... Teď po dvou letech jsem ani nevěděl co s těmi penězi.. Tak jsem je dal za odvoz a čekají zde na Klemoně... Njn stalo se... 😔 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stalo se již v úterý , ale až do teď jsem jaksi nebyl schopen cokoli více.  Tak tedy v úterý jsem lezl na expedici po zabalených paletách připravených na cestu do půlky evropy CZ,SK,RO,DE,AT,DK,BE,LF a dodatečně doplňoval spešl vlajky a papíry. A jak jsem se tak různě kroutil a ohýbal, tak jsem si trošku pohnul zádama. No a protože to není u mne žádná novinka, tak jsem to ignoroval. No a asi za 30 minut jsem zjistil, že mám asi trochu problém se zvednout ze židle někam dojít a zase si sednout. Párkrát jsem to pokroucený absolvoval, že i kolegové si všimli a řekli at nikam nelezu, že mi to podají a abych se sebral a šel k doktorovi . . . No a já byl za hrdinu a prděl jsem na to, že to rozchodím . . .  A ono hov.... Někdy kolem poledne jsem se zvednul , natáhnul se pro něco dál na stole a když jsem se rovnal zpět do židle tak najednou lup a už jsem nekontrolovaně vřískal bolestí, slzy mi zalily oči a křičel jsem ať mne jdou zvednout. Tak přiběhli podepřeli mne a já zjistil, že mne brní obě nohy a na levou si ani nemohu stoupnout protože mne nenese. Asi jsem vypadal moc hezky protože dokonce sama moje šéfová zavolala rychlou. Tak jsem tam tak visel na těch dvou mý kolegáčcích a čekal až dorazí RZS. Do sanity jsem dolezl pověšenej na chlapech , nahoru se vysoukal pomocí madel a podpírání a co dál . . .  Sednout to nešlo, lehnout taky ne , tak nakonec se posádka domluvila s dispečinkem tou jejich hantýrkou, že pojedeme něco jako nezajištěnej převoz či co to říkali. A jeli jsme bez "vrzu" já stál , tedy visel za ty tyče u stropu, nohama na špičkách pružil nerovnosti a jelo se. No úplně pomalu asi ne, protože jsem celkem slušně předjížděli kamiony . . .  Pak mi ještě v nemocnici pomohli až do postele, pomohli mi se tam narovnat, dali k ruce osobní věci a odfrčeli . To byla ta lepší stánka zdravotnictví. No a pak jsem tam cca 5 hodin ležel v bolestech aniž bych přišel na řadu, protože to byl urgent a kazdou chvíli dovezli někoho kdo spadnul a pod, takže různá CT,RTG a já furt čekal . . . tedy čekalo nás víc, někteří vztekle nadávali, já jen tiše ležel. Teď už jsem doma, lezu po bytě o FR holích a úpím. Nakonec se mi podařilo sehnat neuro vyšetření už na středu protože jinak je to všude 6 neděl a více . . . Tak a teď jsi jdu protpět k obědu, protože sezení je opravdu za trest . . .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bože chlape jak já ti rozumím. Zažil jsem si 2x něco obdobného takže soucítím s tebou! Drž se a snad to v dohledné době povolí. Hlavně suché teplo, toho není nikdy dost 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Klemoň To máš z těch nezřízených bakchanalií na vinobrani.

Tak hlavně nezapomeň, že jde o pracovní úraz, na to zaměstnavatelé rádi zapomínají ačkoliv je to nestojí ani korunu bo na to mají ze zákona něco jako povinný ručení, jen místo na auto je to na lidi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 právě jsme se vrátilyy z Praheee 😂--Hrad stojí tam kde loni, ten Most slepený vajíčkama drží též, nohy mě boliju z teho šmatlaní do kopca a zpátky, bydleli jsme sice na Malé Straně, takže všude blízko, ale čověk už není zvyklý..., cestou tam jsem si potočil volantem (Opava, Šumperk, Vamberk, Hradec, Praha), zpátky po D1 na Brno, celkem to šlo, jen u Olomouce stop cca 15 min. a před Ostravou (kua) klimkovický tunel jen jedním pruhem🙈 (cca 30 min. stop), jinak v Praze klid, není tam moc lidí :super

DSCN3072.JPG

DSCN3084.JPG

DSCN3101.JPG

DSCN3129.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   1 registrovaný uživatel

×
×
  • Vytvořit...